Gdje smo
Vijesti:
31.07.2022.
Prvenstvom Hrvatske u Zagrebu na BK Svetice završila je sezona 2021./22.! Čestitamo Dubravaši!
Vise...
28.07.2022.
Održanim Prvenstvom Hrvatske za kadete završila je sezona 2021./22. za natjecatelje mlađih dobnih skupina!
Vise...
08.07.2022.
Uspješni na Regionalnom prvenstvu Hrvatske Regije 3 na Sveticama 02.-03.07.2022.!
Vise...
27.06.2022.
36. "Zlatni medvjed" održan na BK Svetice 25.-26.06.2022.!
Vise...
22.06.2022.
S provjerom na mitingu "ŽABAC", završio ciklus HPS KADETSKOG Grand Prix-a 2021./22.
Vise...
14.06.2022.
Regionalno prvenstvo Regije 3 za mlađe kadete i početnike uspješno za mladu ekipu Dubrave!
Vise...
14.06.2022.
U Dubrovniku održan 1. Nacionalni razvojni centar sa sudjelovanjem i naših plivača!
Vise...
10.06.2022.
Miting "Rijeka 2022" uspješan na Kantridi (50m) za našu ekipu!
Vise...
01.06.2022.
Plivačice EKIPNE VICEPRVAKINJE, plivači osvajači 4. mjesta na Ekipnom PH u Zagrebu! Čestitamo!
Vise...
27.05.2022.
HPS KADETSKI Grand Prix #5, "Mali Mornar" uspješan za kadete u Splitu!
Vise...
20.05.2022.
Početnici uspješni na ZG Ligi 14.05.2022.!
Vise...
20.05.2022.
Kantrida kup u Rijeci uspješan za našu ekipu 14.05.2022. na Kantridi (50m)!
Vise...
11.05.2022.
22. Velika nagrada PKSJ u Sisku 07.05.2022. uspješna za našu ekipu!
Vise...
28.04.2022.
"Junior cup 2022 PKSJ" u Sisku uspješan za naše mlade plivače!
Vise...
12.04.2022.
17. FESTIVAL PLIVANJA priredili smo na domaćem BK Svetice 09.-10.04.2022.! Čestitamo svim sudionicima!
Vise...
11.04.2022.
Reprezentativne akcije juniora i mlađih juniora u ožujku i travnju! Bravo Dubravaši!
Vise...
23.03.2022.
HPS HEP Grand Prix "Victoria-Primorje" posjetili smo u Rijeci na Kantridi (50m) 19.-20.03.2022.!
Vise...
23.03.2022.
Miting "Sv. Patrik 2022" uspješno iza mlade ekipe 19.-20.03.2022. na BK Utrina (25m)!
Vise...
14.03.2022.
Uspješna provjera na HPS HEP Mitingu na Sveticama, 05.06.03.2022.!
Vise...
01.03.2022.
Miting "ZPK" na Utrinama (50m), 26.02.2022. uspješno iza ekipe natjecatelja!
Vise...
15.02.2022.
Kadeti uspješni na Prvenstvu Hrvatske u Zagrebu 12.-13.02.2022.!
Vise...
07.02.2022.
Uspješan vikend na PVC Mladost na Savi na Regionalnom prvenstvu Hrvatske za mlađe kadete i početnike! Čestitamo!
Vise...
31.01.2022.
Kadeti uspješni na Regionalnom prvenstvu Hrvatske Regije 3, 29.-30.01.2022.!
Vise...
25.01.2022.
HPS KADETSKI Grand Prix Miting "Medo" posjetili smo 22.-23.01.2022.!
Vise...
22.12.2021.
Nastupali smo u Rijeci na Prvenstvu Hrvatske u 25m bazenu, 16.-19.12.2021.!
Vise...
15.12.2021.
HPS Kadetski Grand Prix #2, 10. "Sv. Nikola" u Varaždinu uspješan za naše kadete!
Vise...
15.12.2021.
Početnici nastupili na 1. kolu ZG Lige, 11.12.2021.!
Vise...
08.12.2021.
Posjetili smo miting "SISAK mali - Memorijal Miriane Vasilj" u Sisku 04.12.2021.!
Vise...
30.11.2021.
Nastupali smo na Regionalnom PH Regije 3 na BK Utrina (25m); 27.-28.11.2021.!
Vise...
22.11.2021.
Na 49. Mitingu "Mladost 2021" u Zagrebu i 12. "Sv. Krševanu" u zadru 13.-14.11.2021.
Vise...
20.10.2021.
6. Memorijal Noa Zelić, 1. ekipa posjetila je u Puli 17.10.2021.!
Vise...
20.10.2021.
Počela je nova sezona HEP HPS Grand Prix ciklusa s natjecanjem JADRAN Grand Prix u Šibeniku!
Vise...
12.10.2021.
Uspješna provjera na Mitingu VIDRA!
Vise...
06.10.2021.
Serdarević i Kišasondi na Svjetskom kupu u Budimpešti!
Vise...
06.10.2021.
Miting "Sv. Patrik" posjetili smo na bazenu Utrina (25m) 02.-03.10.2021.! Čestitamo svima na nastupu!
Vise...

Linkovi:
FINA
LEN
OMEGA

SWIMMING WORLD
US SWIMMING

HOO
HPS
ZŠS
ZPS




Klubovi:
HAPK Mladost
Zagrebački plivački klub
Novi Zagreb
Medveščak Zagreb
Natator Zagreb

Primorje CO Rijeka
Nevera Rijeka
PK Rijeka
Kantrida Rijeka
Arena Pula
Delfin Rovinj
Pula

Jug Dubrovnik
Jadran Split
Mornar Split
Grdelin Split
POSK Split
PK Šibenik
PK Zadar
Jadera Zadar

Sisak Janaf
Osijek Žito
Čakovečki plivački klub
Međimurje Čakovec
Olimp Zabok
Barok Varazdin
PK Varazdin
Cerine Koprivnica
Varazdinske Toplice
Vinkovački plivački klub
PK Orion Vinkovci
PK Marsonia Slavonski Brod
















Klupski rekordi - 25m bazen

 

Apsolutno plivači

 Disciplina

Vrijeme

Datum

Ime i prezime

 50 slobodno

20.70 HR

10.12.2009

Duje Draganja

 100 slobodno

46.08 HR

20.12.2009

Duje Draganja - štafeta

 200 slobodno

1:49.17

20.12.2009

Toni Galić

 400 slobodno

3:56.74

12.12.2015

Bruno Korbar

 800 slobodno

8:18.72

22.12.2012

Tomislav Soldo - prolaz

 1500 slobodno

15:39.79

22.12.2012

Tomislav Soldo

 50 leptir

22.63 =HR

20.12.2009

Duje Draganja

 100 leptir

50.26

19.12.2009

Duje Draganja

 200 leptir

2:00.49

21.12.2013

Marijan Gorički

 50 leđno

24.64

08.11.2015

Petar Petrović

 100 leđno

52.52

07.11.2015

Petar Petrović

 200 leđno

1:54.82

08.11.2015

Petar Petrović

 50 prsno

26.81

10.12.2016

Kristijan Tomić

 100 prsno

59.74

06.12.2016

Kristijan Tomić

 200 prsno

2:13.76

21.12.2014

Kristijan Tomić

 100 mješovito

51.20 HR

13.12.2009

Duje Draganja

 200 mješovito

2:00.44

22.03.2009

Duje Draganja

 400 mješovito

4:22.51

23.12.2012

Marijan Gorički

 

 

 

 

 4x50 slobodno

1:29.45

22.03.2009

Draganja,Tomić,Đuran M.,Žic

 4x100 slobodno

3:15.83

20.12.2009

Draganja,Đuran M.,Roki,Galić

 4x200 slobodno
7:31.1612.12.2015
Rogić,Korbar,Vukić,Vukelić

 4x50 mješovito

1:37.36

21.12.2013

Petrović,Tomić,Puninski,Auguštin

 4x100 mješovito

3:36.71

19.12.2009

Draganja,Đuran I.,Lenardić,Đuran M.

 

Apsolutno plivačice

 Disciplina

Vrijeme

Datum

Ime i prezime

 50 slobodno

26.26

27.02.2009

Iva Prugovečki

 100 slobodno

56.29

17.12.2016

Ana Radić

 200 slobodno

2:00.26

07.11.2015

Ana Radić

 400 slobodno

4:14.94

22.12.2018

Kristina Miletić

 800 slobodno

8:41.81

23.12.2017

Kristina Miletić

 1500 slobodno
 17:28.6214.10.2012
Ana Radić

 50 leptir

27.73

27.02.2009

Iva Prugovečki

 100 leptir

1:01.52

28.02.2009

Iva Prugovečki

 200 leptir

2:15.60

17.12.2016

Ana Radić

 50 leđno

28.46

13.11.2021

Martina Andrašek

 100 leđno

1:01.13

18.12.2021

Martina Andrašek

 200 leđno

2:12.05

17.12.2016

Martina Andrašek

 50 prsno

31.53

10.10.2015

Ana Radić

 100 prsno

1:07.14 HR

08.11.2014

Ana Radić

 200 prsno

2:22.51 HR

08.11.2015

Ana Radić

 100 mješovito

1:02.25

10.10.2015

Ana Radić

 200 mješovito

2:10.54 HR 

07.11.2015

Ana Radić

 400 mješovito

4:40.30 HR 

08.11.2015

Ana Radić

 

 

 

 

 4x50 slobodno

1:46.44

21.12.2018

Baldani,Andrašek,Dodik,Miletić

 4x100 slobodno

3:52.39

18.12.2021

Hrsto,Galić,Derniković,Vrbanec

 4x200 slobodno
8:16.41
21.12.2017Krakić,Andrašek,Baldani,Miletić
 4x50 mješovito
1:56.94
22.12.2017
Andrašek,Grevinger,Baldani,Miletić

 4x100 mješovito

4:13.29

23.12.2017

Andrašek,Grevinger,Baldani,Miletić

 

Juniori - plivači do 18 godina

 Disciplina

Vrijeme

Datum

Ime i prezime

 50 slobodno

22.51

18.12.2021

Lovro Serdarević

 100 slobodno

49.27

18.12.2021

Lovro Serdarević

 200 slobodno

1:50.29

13.12.2015

Kristofer Rogić

 400 slobodno

3:58.47

17.12.2011

Marijan Gorički

 800 slobodno

8:37.24

17.12.2016

Filip Đurić - prolaz

 1500 slobodno

16:12.75

17.12.2016

Filip Đurić

 50 leptir

24.09

19.12.2021

Borna Kišasondi

 100 leptir

54.17

19.12.2020

Borna Kišasondi

 200 leptir

2:00.49

21.12.2013

Marijan Gorički

 50 leđno

25.13

19.12.2021

Lovro Serdarević

 100 leđno

54.20

19.12.2021

Lovro Serdarević - štafeta

 200 leđno

2:00.02

17.12.2020

Lovro Serdarević

 50 prsno

28.72

23.12.2008

Ivan Đuran

 100 prsno

1:04.01

26.03.2011

Filip Strikinac

 200 prsno

2:19.49

27.03.2011

Marijan Gorički

 100 mješovito

56.97

17.12.2021

Dario Rukavina

 200 mješovito

2:03.00

17.12.2016

Kristofer Rogić

 400 mješovito

4:22.51

23.12.2012

Marijan Gorički

 

 

 

 

 4x50 slobodno

1:30.81

16.12.2021

Sedarević,Dragoja,Gnjatović,Kišasondi

 4x100 slobodno

3:19.10 HR

18.12.2021

Dragoja,Serdarević,Gnjatović,Kišasondi

 4x200 slobodno
 7:43.3621.12.2017
Serdarević,Kuljak,Markić,Đurić

 4x50 mješovito

1:43.94

23.12.2008

Žic,Đuran I.,Lenardić,Tomić

 4x100 mješovito

3:40.26 HR

19.12.2021

Serdarević,Marić,Kišasondi,Dragoja

 

Juniorke - plivačice do 17 godina

 Disciplina

Vrijeme

Datum

Ime i prezime

 50 slobodno

26.26

27.02.2009

Iva Prugovečki

 100 slobodno

57.40

24.03.2011

Ana Radić - štafeta

 200 slobodno

2:01.30

22.12.2017

Kristina Miletić

 400 slobodno

4:15.75

21.12.2017

Kristina Miletić

 800 slobodno

8:41.81

23.12.2017

Kristina Miletić

 1500 slobodno
 18:33.3428.11.2015
Paola Horvat

 50 leptir

27.73

27.02.2009

Iva prugovečki

 100 leptir

1:01.52

27.02.2009

Iva Prugovečki

 200 leptir

2:18.53

17.12.2021

Iva Hrsto

 50 leđno

28.75

23.12.2015

Martina Andrašek - štafeta

 100 leđno

1:01.27

23.12.2017

Martina Andrašek - štafeta

 200 leđno

2:12.05

17.12.2016

Martina Andrašek

 50 prsno

31.96

24.03.2011

Ana Radić

 100 prsno

1:09.56

24.03.2011

Ana Radić

 200 prsno

2:28.47

19.11.2011

Ana Radić

 100 mješovito

1:03.48

24.03.2011

Ana Radić

 200 mješovito

2:15.81 HR

24.03.2011

Ana Radić

 400 mješovito

4:51.15

22.12.2017

Martina Andrašek

    
 4x50 mješovito
 1:56.94 HR
22.12.2017
Andrašek,Grevinger,Baldani,Miletić
 4x100 mješovito
4:13.29 HR
23.12.2017
Andrašek,Grevinger,Baldani,Miletić
 4x50 slobodno
 1:46.6616.12.2021
Hrsto,Galić,Derniković A., Vrbanec
 4x100 slobodno
3:52.39
 18.12.2021Hrsto,Galić,Derniković,Vrbanec
 4x200 slobodno
8:16.41 HR
 21.12.2017 Krakić,Andrašek,Baldani,Miletić

 

Mlađi juniori - plivači do 16 godina

 Disciplina

Vrijeme

Datum

Ime i prezime

 50 slobodno

23.16

20.12.2008

Kristijan Tomić

 100 slobodno

50.34

13.12.2015

Kristofer Rogić - štafeta

 200 slobodno

1:50.29

13.12.2015

Kristofer Rogić

 400 slobodno

3:58.47

17.12.2011

Marijan Gorički

 800 slobodno

8:37.24

17.12.2016

Filip Đurić - prolaz

 1500 slobodno

16:12.75

17.12.2016

Filip Đurić

 50 leptir

24.93

21.03.2009

Lovro Ljevar

 100 leptir

     54.64 HR

14.11.2009

Lovro Ljevar

 200 leptir

2:01.43 HR

12.11.2011

Marijan Gorički

 50 leđno

26.51

14.11.2015

Kristofer Rogić

 100 leđno

55.02

12.12.2015

Kristofer Rogić

 200 leđno

2:01.24

17.12.2020

Toni Dragoja

 50 prsno

28.77

18.12.2021

Noa Marić

 100 prsno

1:04.06

17.12.2021

Noa Marić

 200 prsno

2:19.49

27.03.2011

Marijan Gorički

 100 mješovito

58.68

25.03.2011

Marijan Gorički

 200 mješovito

2:05.57

18.12.2020

Tin Gnjatović

 400 mješovito

4:26.88

27.03.2011

Marijan Gorički

 

 

 

 

 4x50 slobodno

1:36.06

23.12.2009

Pezić,Benutić,Strikinac,Hadžić

 4x100 slobodno

3:27.79

15.12.2019

Dragoja,Rukavina,Kišasondi,Serdarević

 4x200 slobodno

7:43.36

21.12.2017

Serdarević,Kuljak,Markić,Đurić

 4x50 mješovito

1:45.52

15.12.2019

Dragoja,Rukavina,Kišasondi,Serdarević

 4x100 mješovito

 3:52.74 

16.12.2019

Serdarević,Rukavina,Kišasondi,Dragoja

 

Mlađe juniorke - plivačice do 15 godina

 Disciplina

Vrijeme

Datum

Ime i prezime

 50 slobodno

26.91

28.11.2015

Martina Andrašek - štafeta

 100 slobodno

58.84

23.12.2014

Martina Andrašek - štafeta

 200 slobodno

2:06.60

12.12.2015

Martina Andrašek

 400 slobodno

4:28.53

21.12.2017

Leona Coha

 800 slobodno

9:04.41

23.12.2017

Leona Coha

 1500 slobodno
18:33.34
28.11.2015
Paola Horvat

 50 leptir

29.51

14.11.2015

Martina Andrašek

 100 leptir

1:03.29

28.11.2015

Martina Andrašek

 200 leptir

2:19.12

10.11.2019

Iva Hrsto

 50 leđno

28.75

23.12.2015

Martina Andrašek - štafeta

 100 leđno

1:01.42

12.12.2015

Martina Andrašek

 200 leđno

2:16.95

12.12.2015

Martina Andrašek

 50 prsno

32.18

19.12.2009

Ana Radić

 100 prsno

1:10.60

23.12.2009

Ana Radić

 200 prsno

2:37.55

28.11.2009

Ana Radić

 100 mješovito

1:06.41

28.11.2015

Martina Andrašek

 200 mješovito

2:21.19

19.12.2009

Ana Radić

 400 mješovito

5:04.46

28.11.2009

Ana Radić

    
 4x50 mješovito
 2:01.3123.12.2014
Andrašek,Vugrek,Pernar,Kvesić
 4x100 mješovito
 4:27.68 20.12.2014
Andrašek,Vugrek,Pernar,Kvesić
 4x50 slobodno
1:52.47
14.12.2019
Vrbanec,Derniković,Mesić,Ljubičić
 4x100 slobodno 3:59.8323.12.2014
Andrašek,Vugrek,Krakić,Kvesić
 4x200 slobodno
 8:43.43 14.12.2019 Vrbanec,Sertić,Ljubičić,Hrsto

 

Kadeti - plivači do 14 godina

 Disciplina

Vrijeme

Datum

Ime i prezime

 50 slobodno

24.30

21.12.2017

Lovro Serdarević

 100 slobodno

53.84

12.11.2017

Lovro Serdarević

 200 slobodno

1:54.99

21.12.2017

Lovro Serdarević - štafeta

 400 slobodno

4:01.94

21.12.2017

Lovro Serdarević

 800 slobodno

9:06.60

08.02.2020

David Komljenović

 1500 slobodno

17:27.15

23.12.2018

Ivan Jakovljević

 50 leptir

26.58

28.12.2007

Lovro Ljevar

 100 leptir

57.67

23.12.2009

Marijan Gorički

 200 leptir

2:09.08

20.12.2009

Marijan Gorički

 50 leđno

28.74

24.11.2013

Kristofer Rogić

 100 leđno

1:00.08

23.11.2013

Kristofer Rogić

 200 leđno

2:13.90

12.02.2022

Vito Žunić

 50 prsno

31.39

17.10.2020

Toma Kožulj

 100 prsno

1:07.15

08.11.2020

Toma Kožulj

 200 prsno

2:24.03

07.11.2020

Toma Kožulj

 100 mješovito

1:01.79

23.12.2009

Marijan Gorički

 200 mješovito

2:14.81

23.12.2009

Marijan Gorički

 400 mješovito

4:39.89

19.12.2009

Marijan Gorički

 

 

 

 

 4x50 slobodno

1:41.78

29.12.2004

Hadžić,Lipar,Bobanović,Radić

 4x100 slobodno

3:51.80

28.12.2013

Zlatić,Mustač,Rogić,Tomljenović

 4x50 mješovito

1:52.62

28.12.2007

Ovčar,Strikinac,Ljevar,Pezić

 4x100 mješovito

4:14.33

28.12.2007

Hadžić E.,Strikinac,Ljevar,Pezić

 

Kadetkinje - plivačice do 13 godina

 Disciplina

Vrijeme

Datum

Ime i prezime

 50 slobodno

27.68

20.12.2014

Karla Kvesić

 100 slobodno

1:00.57

20.12.2014

Karla Kvesić

 200 slobodno

2:12.97

20.12.2014

Paula Krakić

 400 slobodno

4:43.17

14.12.2019

Leona Đurišić

 800 slobodno

9:40.33

23.12.2017

Iva Hrsto

 1500 slobodno
 18:45.9528.11.2015
Ana Blažević

 50 leptir

30.50

11.11.2018

Vanja Vrbanec

 100 leptir
1:07.9116.11.2013Martina Andrašek

 200 leptir

2:32.48

23.12.2012

Lea Krapić

 50 leđno

31.49

20.11.2013

Martina Andrašek

 100 leđno

1:08.08

13.02.2022

Lana Vićan

 200 leđno

2:26.96

12.02.2022

Lana Vićan

 50 prsno

35.48

20.11.2013

Livija Vugrek

 100 prsno

1:15.77

17.12.2011

Ema Budimir

 200 prsno

2:46.13

08.11.2020

Maja Derniković

 100 mješovito

1:10.05

18.10.2014

Karla Kvesić

 200 mješovito

2:28.72

20.12.2014

Karla Kvesić

 400 mješovito

5:18.51

20.11.2013

Martina Andrašek

    
 4x100 slobodno
 4:15.68
13.02.2022
Vićan,Prodanović,Slade Šilović,Isaković
 4x200 slobodno
 9:21.1512.02.2022
Vićan,Prodanović,Nikolić,Slade Šilović
 4x100 mješovito

 4:44.94

12.02.2022Vićan,Babić,Prodanović,Slade Šilović

 














Site by Ivica Sindicic