Gdje smo
Vijesti:
10.12.2017.
ZG Liga za početnike, 1. i 2. kolo (25m) očekuje nas 16.12.2017. na bazenu ZP Mladost!
Vise...
10.12.2017.
U Varaždinu smo nastupali na HPS mini GP mitingu "Sv. Nikola" u subotu 09.12.2017.!
Vise...
03.12.2017.
SISAK mali - Memorijal Miriane Vasilj posjetili smo u Sisku 02.12.2017. na bazenu SRC Sisak!
Vise...
03.12.2017.
ZG Liga nastavljena je 3. kolom 02.12.2017. na bazenu Utrina (25m)!
Vise...
25.11.2017.
Iza je naše najbolje ekipe nastup na Regionalnom prvenstvu Hrvatske Regije 3, 25. i 26.11.2017. na bazenu Utrina!
Vise...
20.11.2017.
9. sv. Krševan, HPS mini GP #2, posjetili smo u Zadru 18. i 19.11.2017. na Višnjiku!
Vise...
13.11.2017.
HPS HEP Grand Prix 45. Miting "Mladost" uspješno smo posjetili 11. i 12.11.2017. na bazenu PVC Mladost!
Vise...
05.11.2017.
Sudjelovali smo na 8. Kupu grada Koprivnice!
Vise...
28.10.2017.
ZG Liga za seniore, juniore i mlađe juniore nastavljena je 2. kolom u subotu 28.10.2017.!
Vise...
22.10.2017.
"JADRAN GRAND PRIX" uspješno smo posjetili u Splitu na Poljudu (25m)!
Vise...
22.10.2017.
Sudjelovali smo na mitingu "Vidra" 21.10.2017. na bazenu Utrina!
Vise...
10.10.2017.
Sudjelovali smo na HPS mini GP mitingu "Sv. Mihovil" u Šibeniku!
Vise...
01.10.2017.
Sezonu 2017./2018. započeli smo nastupom na 1. kolu ZG Lige!
Vise...
03.08.2017.
Prvenstvo Hrvatske za dobne skupine posjetili smo od 29.07. do 01.08.2017.!
Vise...
24.07.2017.
Kadetskim Prvenstvom Hrvatske u Sisku 21. i 22.07.2017. završila je kadetska sezona 2016./2017.!
Vise...
09.07.2017.
HPS Grand Prix 32. "Zlatni medvjed" organizirao je PK Medveščak na BK Svetice (50m) 08. i 09.07.2017.!
Vise...
03.07.2017.
Regionalno PH Regije 3 posjetili smo na PVC Mladost na Savi (50m) 01. i 02.07.2017.!
Vise...
26.06.2017.
Otvoreno Prvenstvo Hrvatske posjetili smo u Rijeci na Kantridi od 23. do 25.06.2017!
Vise...
14.06.2017.
Iza nas je Regionalno PH Regije 3 za mlađe kadete i početnike! Čestitamo najmlađima na nastupu!
Vise...
07.05.2017.
Miting "Zlatni Orladno" posjetili smo u Dubrovniku na bazenu u Gružu (50m)!
Vise...
10.04.2017.
HPS mini GP #6, 14. "Festival plivanja" premijerno održan na Sveticama!
Vise...
12.03.2017.
Ekipno Prvenstvo Hrvatske donijelo je pobjedničko postolje za obje ekipe PK Dubrava! Čestitamo!
Vise...
14.02.2017.
Prvenstvo Hrvatske za kadete (25m) posjetili smo u Dubrovniku 11. i 12.02.2017.!
Vise...

Linkovi:
Kyani
FINA
LEN
OMEGA

SWIMMING WORLD
US SWIMMING

HOO
HPS
ZŠS
ZPS

Plivački suci



Klubovi:
HAPK
Zagrebački plivački klub
Novi Zagreb
Medveščak Zagreb
Natator Zagreb

Primorje CO Rijeka
Nevera Rijeka
PK Rijeka
Kantrida Rijeka
Arena Pula
Delfin Rovinj
Pula

Jug Dubrovnik
Jadran Split
Mornar Split
Grdelin Split
POSK Split
PK Šibenik
PK Zadar
Jadera Zadar

Sisak Janaf
Osijek Žito
Čakovečki plivački klub
Međimurje Čakovec
Olimp Zabok
Barok Varazdin
PK Varazdin
Cerine Koprivnica
Varazdinske Toplice
Vinkovački plivački klub
PK Orion Vinkovci
PK Marsonia Slavonski Brod
















Objavljeno: 25.11.2017.
Iza je naše najbolje ekipe nastup na Regionalnom prvenstvu Hrvatske Regije 3, 25. i 26.11.2017. na bazenu Utrina!




Na bazenu Utrina (25m) u Novom Zagrebu najbolji zagrebački plivači okupili su se na Regionalnom prvenstvu Hrvatske Regije 3 za seniore, mlađe seniore, juniore i mlađe juniore s ciljem provjere forme i isplivavanja normi za Prvenstvo Hrvatske kojeg će ugostiti Rijeka krajem prosinca na bazenu Kantrida (25m), 21.-23.12.2017.


Zagrebački plivački savez ugostio je tako preko 140 natjecatelja iz 7 gradskih klubova na ovoj provjeri, a nastupala je i najbolja ekipa PK Dubrava uz pratnju trenera Kežmana i Berislavića.


Kroz tri su dijela dvodnevnog vikend programa naši predstavnici otplivali velik broj utrka u ukupno 18 pojedinačnih i 5 štafetnih disciplina koje su se pronašle na programu Prvenstva.


Najbolji su nastup imale juniorke u disciplini 4x200m slobodno gdje su sa vremenom 8:27.51 postavile novi JUNIORSKI REKORD HRVATSKE, srušivši tako 8:28.40 iz 2016. godine (Miting rekorda) plivačica Grdelina.


Naša je rekordna štafeta nastupala u sastavu Amber Baldani, Martina Andrašek, Paula Krakić i Kristina Miletić. ČESTITAMO DJEVOJKE! Čestitke zaslužuje i njihov trener Berislavić!


Osim sjajne juniorske ženske štafete izdvajamo i ostale najuspješnije predstavnike PK Dubrava po kategorijama na Regionalnom prvenstvu, koji su se među najbolja tri plivača plasirali čak 101 put (37 Z, 34 S, 30 B):


SENIORI:


Filip Strikinac (1. 50 slobodno, 2. 50 leptir, 3. 50 prsno)

Daniel Lalić (2. 50 prsno, 2. 100 prsno)

Jan Kuljak (2. 200 slobodno)

Patrik Silov (3. 100 leđno, 3. 200 leđno)

Karlo Noah Paut (3. 100 leptir)

Leon Marinković (3. 200 mješovito)

Martina Andrašek (1. 50 leđno, 1. 200 leđno, 1. 400 mješovito, 3. 50 slobodno, 3. 50 leptir)

Nora Grevinger (1. 50 prsno, 1. 100 prsno, 3. 200 prsno)

Paula Krakić (1. 200 slobodno)

Lucija Aralica (2. 800 slobodno, 3. 400 slobodno, 3. 200 leptir)

Leona Coha (2. 400 slobodno, 3. 200 slobodno)

Kristina Miletić (2. 400 mješovito)

Amber Baldani (2. 200 slobodno)

Marija Dodik (3. 200 leđno)


4x200 slobodno SENIORKE (1. mjesto), Coha, Aralica, Grevinger, Dodik

4x100 mješovito SENIORKE (1. mjesto), Dodik, Grevinger, Aralica, Miletić




MLAĐI SENIORI:


Jan Kuljak (1. 200 slobodno)

Patrik Silov (2. 100 leđno, 2. 200 leđno)

Karlo Noah Paut (2. 100 leptir)

Leon Marinković (2. 200 mješovito)

Martina Andrašek (1. 50 leđno, 1. 200 leđno, 1. 400 mješovito, 2. 50 slobodno, 2. 50 leptir)

Nora Grevinger (1. 50 prsno, 1. 100 prsno, 2. 200 prsno)

Leona Coha (1. 400 slobodno, 3. 200 slobodno, 3. 200 mješovito)

Paula Krakić (1. 200 slobodno)

Kristina Miletić (2. 400 mješovito, 3. 50 slobodno)

Amber Baldani (2. 200 slobodno)

Marija Dodik (3. 200 leđno)




JUNIORI:


Patrik Silov (1. 50 leđno, 1. 100 leđno, 1. 200 leđno)

Jan Kuljak (1. 200 slobodno, 2. 100 slobodno)

Leon Marinković (2. 50 prsno, 2. 200 mješovito, 3. 100 mješovito, 3. 100 prsno, 3. 200 prsno)

Karlo Noah Paut (2. 50 leptir)

Filip Đurić (2. 200 prsno)

Marko Hunić (3. 100 leptir)


4x50 slobodno JUNIORI (1. mjesto), Paut, Marinković, Silov P., Dodik

4x50 mješovito JUNIORI (2. mjesto), Silov P., Marinković, Paut, Silov L.

4x100 mješovito JUNIORI (2. mjesto), Silov P., Marinković, Markić, Silov L.


Martina Andrašek (1. 50 leđno, 1. 200 leđno, 1. 400 mješovito, 2. 50 slobodno, 2. 50 leptir)

Nora Grevinger (1. 50 prsno, 1. 100 prsno, 2. 200 prsno)

Leona Coha (1. 400 slobodno, 3. 200 slobodno, 3. 200 mješovito)

Paula Krakić (1. 200 slobodno)

Kristina Miletić (2. 400 mješovito, 3. 50 slobodno)

Amber Baldani (2. 200 slobodno)

Marija Dodik (3. 200 leđno)


4x200 slobodno JUNIORKE (1. mjesto), JUNIORSKI REKORD HRVATSKE 8:27.51

Baldani, Andrašek, Krakić, Miletić


4x100 slobodno JUNIORKE (1. mjesto), Andrašek, Baldani, Miletić, Krakić

4x100 mješovito JUNIORKE (3. mjesto), Andrašek, Coha, Baldani, Krakić




MLAĐI JUNIORI:


Jan Kuljak (1. 100 slobodno, 1. 200 slobodno, 2. 1500 slobodno, 2. 400 mješovito)

Marko Hunić (1. 100 leptir, 2. 100 prsno)

Filip Đurić (2. 200 prsno, 3. 100 mješovito, 3. 1500 slobodno)

Bruno Markić (3. 200 slobodno)


4x100 slobodno MLAĐI JUNIORI (2. mjesto), Kuljak, Dodik, Đurić, Markić

4x100 mješovito MLAĐI JUNIORI (3. mjesto), Dodik, Kranjčec, Hunić, Đurić


Leona Coha (1. 50 slobodno, 1. 200 slobodno, 1. 400 slobodno, 3. 200 mješovito)



Najuspješnijih je troje plivača u kategorijama mlađih juniora i juniora proglašeno ceremonijom proglašenja pobjednika, dok će apsolutno najbolji pojedinci Prvenstva biti nagrađeni prigodnim nagradama Zagrebačkog plivačkog saveza.


Rezultati natjecanja u cjelosti su dostupni u rubrici REZULTATI ili na stranicama Hrvatskog plivačkog saveza.


Po završetku Regionalnog prvenstva okrećemo se pripremama za sljedeće izazove utvrđene kalendarom, pa pozivamo plivače na daljnji predan i marljiv rad na suhom i u vodi.



SRETNO SWIM-a U NASTAVKU SEZONE!


















Site by Ivica Sindicic