Gdje smo
Vijesti:
12.01.2021.
OBAVIJEST ČLANOVIMA O PLAĆANJU ČLANARINE ZA SIJEČANJ 2021!
Vise...
09.12.2020.
OBAVIJEST ČLANOVIMA O PLAĆANJU ČLANARINE ZA PROSINAC 2020.!
Vise...
27.11.2020.
OD 28.11.2020. OBUSTAVA AKTIVNOSTI NA BAZENU ZA SVE PROGRAME PK DUBRAVA!
Vise...
24.11.2020.
Regionalno PH Regije 3 za dobne skupine iza je naše najbolje ekipe na BK Utrina (25m), 21.-22.11.2020.!
Vise...
09.11.2020.
48. Mitng "Mladost 2020" posjetili smo na PVC Mladost na Savi 07.-08.11.2020.!
Vise...
20.10.2020.
Sezona 2020./21. započela je s provjerom na Mitingu "VIDRA" 17.10.2020.!
Vise...
09.08.2020.
Sezona 2019./20. završila je održanim Prvenstvom Hrvatske u Zagrebu na PVC Mladost na Savi 07.-09.08.2020.! Čestitamo Dubravaši!
Vise...
09.03.2020.
Muška ekipa osvojila je 2., a ženska ekipa 3. mjesto na Ekipnom A prvenstvu održanom u Splitu! Čestitamo!
Vise...
17.02.2020.
Najmlađa je ekipa uspješno završila nastup na Regionalnom PH Regije 3 (25m) za početnike 15.-16.02.2020.!
Vise...
10.02.2020.
Kadetska je ekipa uspješno završila nastup na Prvenstvu Hrvatske za kadete u Korčuli 08.-09.02.2020.! Čestitamo!
Vise...
10.02.2020.
Miting "Victoria-Primorje", HPS HEP GP #3, iza je naše ekipe u Rijeci na Kantridi (50m) 08.-09.02.2020.!
Vise...
01.02.2020.
ZG Liga za seniore, juniore i ml. juniore nastavila se održanim 3. kolom, 01.02.2020. na PVC Mladost (50m)!
Vise...
27.01.2020.
Iza mlade ekipe nastup je na Regionalnom PH Regije 3, održanom na BK Utrina (25m), 25.-26.01.2020.!
Vise...
20.01.2020.
Posjetili smo Miting "MEDO" u sklopu 4. postaje HPS mini GP ciklusa provjera u sezoni 2019./20.
Vise...

Linkovi:
FINA
LEN
OMEGA

SWIMMING WORLD
US SWIMMING

HOO
HPS
ZŠS
ZPS




Klubovi:
HAPK Mladost
Zagrebački plivački klub
Novi Zagreb
Medveščak Zagreb
Natator Zagreb

Primorje CO Rijeka
Nevera Rijeka
PK Rijeka
Kantrida Rijeka
Arena Pula
Delfin Rovinj
Pula

Jug Dubrovnik
Jadran Split
Mornar Split
Grdelin Split
POSK Split
PK Šibenik
PK Zadar
Jadera Zadar

Sisak Janaf
Osijek Žito
Čakovečki plivački klub
Međimurje Čakovec
Olimp Zabok
Barok Varazdin
PK Varazdin
Cerine Koprivnica
Varazdinske Toplice
Vinkovački plivački klub
PK Orion Vinkovci
PK Marsonia Slavonski Brod
















Objavljeno: 12.11.2018.
Sudjelovali smo na Kupu grada Koprivnice (25m) u subotu 10.11.2018.!




Na Gradskom bazenu Cerine u Koprivnici, istoimeni je klub u subotu 10. studenog 2018. priredio 9. izdanje mitinga Kup Grada Koprivnice.


Jednodnevni susret u Regiji 4 HPS-a s članovima PK Cerine posjetila je i mlada ekipa PK Dubrava u kategorijama mlađih juniora, kadeta, mlađih kadeta i početnika, a u ukupno su 5 disciplina natjecanja (50-ice i 100 slobodno) te u 4 kategorije muške i ženske konkurencije naši predstavnici osvojili 41 medalju (14 Z, 12 S, 15 B).


Tako su na ovom trening natjecanju i druženju najviše uspjeha od Dubravaša zabilježili:


Bruno Vondra (2003) u konkurenciji mlađih juniora u kategoriji "A", u kojoj se je Bruno izborio za 4 pobjede s isplivanim i najvrjednijim muškim rezultatom natjecanja apsolutno u disciplini 50m slobodno za što mu je na završnoj svečanosti proglašenja pobjednika pripao prigodni pehar organizatora. Pratili su ga Marko Mihaljević (2003) s tri osvojene medalje i Hrvoje Raguž (2003) s dva brončana odličja.


U konkurenciji kadeta u kategoriji "B" djevojčice je predvodila Mia Mesić (2006) s tri medalje osvojene na 50 prsno (zlato), 100 slobodno (srebro) i 50 slobodno (bronca), a pratili su je dečki Noa Marić (2005) s pobjedom na 50 prsno i trećim mjestom na 50 slobodno, Vid Zbukvić (2005) sa srebrom osvojenim na 50 prsno i Toma Kožulj (2006) s broncom oko vrata osvojenom na 50 prsno, a kadetski je niz zaključila Dora Perše (2007) s broncom osvojenom u disciplini 50 prsno.


Mlađe kadetska kategorija "C" donijela nam je plasmane na pobjedničko postolje Marina Sunare (2007) s pobjedom na 50 slobodno, drgim mjestom na 50 leđno i broncom na 50 prsno. Potom Fran Kežman (2007) osvaja zlato na 50 prsno i dvije bronce na 50 leđno i 50 leptir. Djevojčice je predvodila Marta Žuvić (2008) s dvije osvojene srebrne medalje na 50 slobodno i 50 leđno, a još jedno srebro pridodala je godinu mlađa Tea Slade Šilović (2009) na 50 leptir.


Najmlađu su kategoriju na mitingu, kategoriju "D" obilježili Marta Isaković (2010) sa četiri zabilježene pobjede i osvojene prigodne zlatne medalje, Petar Šimun Omazić (2009) s pobjedom na 50 slobodno te broncama osvojenim na 50 leđno i 50 prsno. Jan Ondrašek (2009) pobjedio je u utrci na 50 leptir, Dora Hren (2010) osvojila je tri srebrna odličja, Ella Papac (2010) srebro i broncu, a Mia Sremac (2010) zaključila je niz s dvije brončane medalje osvojene u utrkama na 50 prsno i 100 slobodno.


Čestitamo svim članovima ekipe na postignutim uspjesima i želimo vam uspješan nastavak sezone na brojnim domaćim izazovima koji nam predstoje, uz maskimalan angažman na mokrim i suhim treninzima u nastavku zimskog dijela sezone 2018./19.


Rezultati natjecanja u cijelosti su dostupni u rubrici REZULTATI.


Zahvaljujemo najvjernijim navijačima, roditeljima na velikoj podršci sa "tribina" koprivničkog bazena i na pomoći u provedbi i realizaciji ovoga natjecanja.


















Site by Ivica Sindicic