Gdje smo
Vijesti:
11.11.2019.
HPS mini Grand prix miting "Sv. Krševan" posjetit ćemo u Zadru na Višnjiku (25m) 16.-17.11.2019.!
Vise...
11.11.2019.
47. Miting "Mladost 2019" posjetili smo u sklopu HPS HEP GP#2 postaje na bazenu PVC Mladost 09.-10.11.2019.!
Vise...
11.11.2019.
Sudjelovali smo na 10. Kupu grada Koprivnice 09.11.2019. (25m)!
Vise...
28.10.2019.
Sudjelovali smo na HPS HEP GP#1 mitingu "JADRAN GP" u Splitu na SC Poljud (25m) 26.-27.10.2019.
Vise...
20.10.2019.
Nastupali smo na 14. Mitingu VIDRA na bazenu Utrina (25m) 19.10.2019.!
Vise...
12.10.2019.
Nastupom na mini GP natjecanju "Sv. Mihovil" u Šibeniku mlada ekipa otvorila je sezonu 2019./20.!
Vise...
12.10.2019.
Sezonu smo otvorili nastupom na 1. kolu ZG Lige na bazenu Utrina (25m) 05.10.2019.!
Vise...
03.08.2019.
Sezonu 2018./19. završili smo nastupom na Prvenstvu Hrvatske za dobne skupine, 29.07.-01.08.2019. na PVC Mladost!
Vise...
21.07.2019.
Nastupali smo na Kadetskom prvenstvu Hrvatske na domaćem BK Svetice (50m), 19.-20.07.2019.!
Vise...
13.07.2019.
Posljednji HPS HEP GP sezone, 34. Zlatni medvjed posjetili smo na BK Svetice (50m) 13. i 14.07.2019.!
Vise...
08.07.2019.
Regionalno Prvenstvo Hrvatske Regije 3 za dobne skupine (50m) posjetili smo 06.-07.07.2019. na PVC Mladost!
Vise...
24.06.2019.
Iza naše najbolje ekipe uspješan je nastup na Otvorenom Prvenstvu Hrvatske na domaćem bazenu na Sveticama (50m), 21.-23.06.2019.!
Vise...
16.06.2019.
ZG Liga za seniore, juniore i ml. juniore u sezoni 2018./19. završila je održanim 6. kolom, 15.06.2019.!
Vise...
10.06.2019.
Mlada ekipa početnika i ml. kadeta nastupala je na Regionalnom PH Regije 3 (50m), 08.-09.06.2019.!
Vise...
03.06.2019.
Posljednje mini GP natjecanje sezone, "Mali Mornar" posjetili smo u Splitu na Poljudu (50m), 01.-02.06.2019.!
Vise...
03.06.2019.
Početnici su provjerili mogućnosti u sklopu 3. i 4. kola ZG Lige za početnike 01.06.2019.!
Vise...
26.05.2019.
18. Miting ZPK, HPS Grand prix #5, posjetili smo na bazenu Utrina (50m) 25.-26.05.2019.!
Vise...
20.05.2019.
Vikend 18.-19.05.2019. donio je nastupe naših ekipa u Rijeci, Vinkovcima i Ljubljani!
Vise...
13.05.2019.
Mini GP 10. sv. Kvirin (50m) iza je naše mlade ekipe u Sisku 11. i 12.05.2019.!
Vise...
29.04.2019.
Sudjelovali smo na 18. Lima kupu u Vukovaru!
Vise...
15.04.2019.
16. Festival plivanja organizirali smo na BK Svetice (50m), 13.-14.04.2019.! Čestitamo svim sudionicima!
Vise...
18.03.2019.
Ekipno PH u Rijeci donijelo nam je plasman na 2. mjesto poretka u muškoj i ženskoj konkurenciji!
Vise...
18.03.2019.
Sudjelovali smo na 15. Mitingu za najmlađe, mitingu "Sv. Patrik" na bazenu Utrina (25m)!
Vise...
12.03.2019.
HPS mini GP "ŽABAC" posjetili smo na PVC Mladost (50m) 09.-10.03.2019.!
Vise...
02.03.2019.
Miting "MEDEK", najmlađi su natjecatelji posjetili 02.03.2019. na Zimskom plivalištu Mladost (25m)!
Vise...
02.03.2019.
ZG Liga nastavljena je 5. kolom, održanim u subotu 02.03.2019. na bazenu Utrina (50m)!
Vise...
19.02.2019.
Početnici su uspješan nastup zabilježili na Regionalnom PH Regije 3 na bazenu Utrina (25m)! Čestitamo!
Vise...
19.02.2019.
GP miting "Victoria-Primorje" uspješno je iza naše ekipe na Kantridi (50m) u Rijeci 16.-17.02.2019.!
Vise...
11.02.2019.
Kadetska je ekipa uspješno nastupala na PH (25m) za kadete u Zagrebu, 09.-10.02.2019.! Čestitamo!
Vise...
03.02.2019.
ZG Liga nastavljena je 4. kolom, održanim u subotu 02.02.2019. na PVC Mladost (50m)!
Vise...
29.01.2019.
Kadeti i mlađi kadeti nastupali su na Regionalnom PH Regije 3 na bazenu Utrina (25m) 26.-27.01.2019.!
Vise...
21.01.2019.
HPS mini GP Miting "MEDO" posjetili smo na bazenu u Jelkovcu (25m) 19.-20.01.2019.!
Vise...
26.12.2018.
Prvenstvo Hrvatske (25m) u Rijeci od 21. do 23.12.2018. bilo je posljednja provjera u 2018.!
Vise...
15.12.2018.
ZG Liga za početnike 1. i 2. kolo uspješno je iza naše najmlađe ekipe u subotu 15.12.2018. (25m)!
Vise...
09.12.2018.
HPS mini GP #3, "Sv. Nikola 2018" iza je naše mlade ekipe u Varaždinu (25m) 08.12.2018.!
Vise...
09.12.2018.
ZG Liga nastavljena je 3. kolom u 25m bazenu Utrina u subotu 08.12.2018.!
Vise...
03.12.2018.
SISAK mali - memorijal Miriana Vasilj, iza je naše mlade ekipe na bazenu SRC-a Sisak (25m)!
Vise...
25.11.2018.
Regionalno PH Regije 3 za dobne skupine održano je na bazenu Utrina, 24.-25.11.2018.!
Vise...

Linkovi:
FINA
LEN
OMEGA

SWIMMING WORLD
US SWIMMING

HOO
HPS
ZŠS
ZPS




Klubovi:
HAPK Mladost
Zagrebački plivački klub
Novi Zagreb
Medveščak Zagreb
Natator Zagreb

Primorje CO Rijeka
Nevera Rijeka
PK Rijeka
Kantrida Rijeka
Arena Pula
Delfin Rovinj
Pula

Jug Dubrovnik
Jadran Split
Mornar Split
Grdelin Split
POSK Split
PK Šibenik
PK Zadar
Jadera Zadar

Sisak Janaf
Osijek Žito
Čakovečki plivački klub
Međimurje Čakovec
Olimp Zabok
Barok Varazdin
PK Varazdin
Cerine Koprivnica
Varazdinske Toplice
Vinkovački plivački klub
PK Orion Vinkovci
PK Marsonia Slavonski Brod
















Objavljeno: 08.07.2019.
Regionalno Prvenstvo Hrvatske Regije 3 za dobne skupine (50m) posjetili smo 06.-07.07.2019. na PVC Mladost!



Završnica sezone u Regiji 3 HPS-a donijela nam je "okršaj" najboljih ZG plivača od kadeta do mlađih seniora u 50m bazenu PVC Mladost na Savi na Regionalnom Prvenstvu Hrvatske Regije 3.


Domaćin najboljim ZG natjecateljima bio je Zagrebački plivački savez, a u 4 su programa natjecanja i dva dana druženja u Sportskom parku Mladost 6. i 7. srpnja formu provjerili natjecatelji iz ukupno 10 gradskih klubova, gdje je među 224 prijavljena, sudjelovala i naša najbrojnija ekipa od 58 plivača uz podršku i pratnju trenera Kežmana i Severa.


Prvenstvo je poslužilo kao provjera trenutnih mogućnosti za nadolazeće državne izazove, kao i posljednja prilika za uloviti vlak s isplivanom normom za Prvenstvo Hrvatske za kadete (Zagreb - BK Svetice 19.-20.07.) i Prvenstvo Hrvatske za dobne skupine (Zagreb - PVC Mladost 29.07.-01.08.).


Učinak naše ekipe među najboljim vršnjacima iz gradskih klubova na ovom je Prvenstvu s plasmanom među najbolja tri bio ukupno 67 puta, od čega 13 Z, 26 S, 28 B.


Najistaknutiji pojedinci po dobnim skupinama u redovima ekipe DUBRAVA SWIMMING bili su:


MLAĐI SENIORI

Martina Andrašek (1. 50 leđno, 1. 200 mješovito, 2. 200 leptir), Amber Baldani (1. 200 slobodno, 2. 50 leđno, 2. 50 leptir, 2. 100 slobodno), Iva Hrsto (1. 200 leptir), Kristina Miletić (2. 200 prsno, 3. 50 prsno, 3. 200 mješovito), Noa Marija Sertić (2. 1500 slobodno), Aurora Ljubičić (3. 1500 slobodno), Filip Đurić (1. 200 prsno, 1. 400 mješovito, 3. 200 mješovito), Lovro Dodik (1. 50 leđno), Dario Rukavina (2. 200 mješovito, 2. 200 leđno, 3. 100 leđno, 3. 100 prsno) i Patrik Kranjčec (2. 200 prsno).



JUNIORI

Iva Hrsto (1. 200 leptir), Noa Marija Sertić (2. 1500 slobodno), Aurora Ljubičić (3. 1500 slobodno), Dora Geršak (3. 200 prsno), Filip Đurić (1. 200 prsno, 1. 400 mješovito, 3. 200 mješovito, 3. 50 leptir), Lovro Dodik (1. 50 leđno), Dario Rukavina (2. 200 mješovito, 2. 200 leđno, 3. 100 leđno, 3. 100 prsno) i Patrik Kranjčec (2. 200 prsno).



MLAĐI JUNIORI

Iva Hrsto (1. 200 leptir), Noa Marija Sertić (2. 1500 slobodno), Aurora Ljubičić (3. 1500 slobodno, 3. 100 leđno), Leona Đurišić (3. 800 slobodno), Dora Geršak (3. 200 prsno), Dario Rukavina (1. 200 mješovito, 2. 100 leđno, 2. 200 leđno, 2. 100 leptir, 2. 100 prsno), Borna Kišasondi (3. 50 slobodno, 3. 200 leđno) i Vid Zbukvić (3. 200 prsno).


Ženska štafeta na 4x100 slobodno osvojila je 2. mjesto u sastavu Ana Derniković, Aurora Ljubičić, Adriana Karlović, Matea Marinković, dok su na 4x200 slobodno do 3. mjesta doplivale Iva Hrsto, Vanja Vrbanec, Aurora Ljubičić i Noa Marija Sertić, a Aurora Ljubičić, Noa Marija Sertić, Iva Hrsto i Vanja Vrbanec broncu osvajaju na 4x100 mješovito i tako zaključuju niz mlađe juniorske ekipe.



KADETI

Dora Geršak (2. 200 prsno, 3. 100 prsno), Leona Đurišić (3. 800 slobodno), Noa Marić (2. 100 prsno), Leo Kocijan (2. 800 slobodno), Vid Zbukvić (2. 200 prsno), Paolo Čerba (3. 200 mješovito), Bruno Josipović (3. 800 slobodno) i Toma Kožulj (3. 100 prsno).


Muška je kadetska štafeta na 4x100 slobodno u sastavu Noa Marić, Bruno Josipović, Paolo Čerba i Leo Kocijan osvojila 2. mjesto, dok su plivačice na 4x100 slobodno u sastavu Leona Đurišić, Mia Mesić, Dora Perše i Tea Vučić doplivale do 3. mjesta i brončane medalje.


Sastav muške štafete na 4x100 mješovito doplivao je do još jednog sjajnog štafetnog 2. mjesta i to redom Leo Kocijan, Toma Kožulj, Bruno Josipović i Noa Marić, dok plivačice još jednu štafetnu broncu i 3. mjesto osvajaju u sastavu Mia Mesić, Dora Geršak, Paula Varićak i Leona Đurišić.


Kadetska ekipa zaokružila je Prvenstvo srebrnom medaljom i 2. mjestom u disciplini 4x100 mješovito MIX (2M/2Ž) u sastavu Leona Đurišić, Dora Geršak, Bruno Josipović i Noa Marić.


ČESTITAMO NAJISTAKNUTIJIM POJEDINCIMA, KAO I SVIM ČLANOVIMA EKIPE NA NASTUPU I POSTIGNUTIM OSOBNIM USPJESIMA!


Rezultati natjecanja u cjelosti su dostupni u rubrici REZULTATI ili na stranicama Zagrebačkog plivačkog saveza na www.zps.hr


Do kraja sezone 2018./19. slijedi nam završnica rada na suhom i u vodi za izazove državnih smotri pred vratima ...


Sretno swim-a u nastavku!

















Site by Ivica Sindicic