Gdje smo
Vijesti:
24.11.2020.
Reginalno PH Regije 3 za dobne skupine iza je naše najbolje ekipe na BK Utrina (25m), 21.-22.11.2020.!
Vise...
09.11.2020.
48. Mitng "Mladost 2020" posjetili smo na PVC Mladost na Savi 07.-08.11.2020.!
Vise...
20.10.2020.
Sezona 2020./21. započela je s provjerom na Mitingu "VIDRA" 17.10.2020.!
Vise...
09.08.2020.
Sezona 2019./20. završila je održanim Prvenstvom Hrvatske u Zagrebu na PVC Mladost na Savi 07.-09.08.2020.! Čestitamo Dubravaši!
Vise...
09.03.2020.
Muška ekipa osvojila je 2., a ženska ekipa 3. mjesto na Ekipnom A prvenstvu održanom u Splitu! Čestitamo!
Vise...
17.02.2020.
Najmlađa je ekipa uspješno završila nastup na Regionalnom PH Regije 3 (25m) za početnike 15.-16.02.2020.!
Vise...
10.02.2020.
Kadetska je ekipa uspješno završila nastup na Prvenstvu Hrvatske za kadete u Korčuli 08.-09.02.2020.! Čestitamo!
Vise...
10.02.2020.
Miting "Victoria-Primorje", HPS HEP GP #3, iza je naše ekipe u Rijeci na Kantridi (50m) 08.-09.02.2020.!
Vise...
01.02.2020.
ZG Liga za seniore, juniore i ml. juniore nastavila se održanim 3. kolom, 01.02.2020. na PVC Mladost (50m)!
Vise...
27.01.2020.
Iza mlade ekipe nastup je na Regionalnom PH Regije 3, održanom na BK Utrina (25m), 25.-26.01.2020.!
Vise...
20.01.2020.
Posjetili smo Miting "MEDO" u sklopu 4. postaje HPS mini GP ciklusa provjera u sezoni 2019./20.
Vise...
18.12.2019.
Prvenstvo Hrvatske u 25m bazenu iza je naše najbolje ekipe u Splitu od 14.-16.12.2019.! Čestitamo Dubravaši!
Vise...
15.12.2019.
Sudjelovali smo na 1. i 2. kolu ZG Lige za početnike 14.12.2019.!
Vise...
09.12.2019.
Posjetili smo HPS mini GP miting #3, tradicionalni "Sv. Nikola" u Varaždinu (25m), 08.12.2019.!
Vise...
01.12.2019.
Posjetili smo 15. "SISAK mali - Memorijal Miriane Vasilj" u 25m bazenu SRC-a Sisak 30.11.2019.!
Vise...
25.11.2019.
Regionalno PH Regije 3 uspješno je iza naše najbolje ekipe na bazenu Utrina (25m) 23.-24.11.2019.!
Vise...

Linkovi:
FINA
LEN
OMEGA

SWIMMING WORLD
US SWIMMING

HOO
HPS
ZŠS
ZPS




Klubovi:
HAPK Mladost
Zagrebački plivački klub
Novi Zagreb
Medveščak Zagreb
Natator Zagreb

Primorje CO Rijeka
Nevera Rijeka
PK Rijeka
Kantrida Rijeka
Arena Pula
Delfin Rovinj
Pula

Jug Dubrovnik
Jadran Split
Mornar Split
Grdelin Split
POSK Split
PK Šibenik
PK Zadar
Jadera Zadar

Sisak Janaf
Osijek Žito
Čakovečki plivački klub
Međimurje Čakovec
Olimp Zabok
Barok Varazdin
PK Varazdin
Cerine Koprivnica
Varazdinske Toplice
Vinkovački plivački klub
PK Orion Vinkovci
PK Marsonia Slavonski Brod
















Objavljeno: 25.11.2019.
Regionalno PH Regije 3 uspješno je iza naše najbolje ekipe na bazenu Utrina (25m) 23.-24.11.2019.!




Zagrebački plivački savez priredio je 23. i 24.11.2019. u 25m bazenu Utrina u Novom Zagrebu Regionalno prvenstvo Hrvatske Regije 3 za dobne skupine.


Tako su se na ovoj cjelodnevnoj vikend provjeri okupili najbolji ZG natjecatelji u kategorijama mlađih juniora, juniora, mlađih seniora i seniora, njih ukupno 223 iz 10 gradskih klubova, a među njima su formu provjerili i članovi naše najbolje ekipe.


Uz pratnju i podršku trenera Berislavića i Kežmana brojne nastupe naših Dubravaša, kao i ostalih natjecatelja pratili smo kroz tri dijela programa u kojima je bilo raspoređeno ukupno 18 pojedinačnih i 5 štafetnih disciplina.


Dubravaši su nas obradovali sa ukupno 67 plasmana među najbolja tri u kategoriji, od čega su 22x bili zlatni, 17x srebrni i 28x brončani.


Po kategorijama najviše su se istakli, kod seniora Patrik Kranjčec (1. 200 prsno, 3. 1500 slobodno), Lovro Serdarević (1. 200 slobodno), Bruno Markić (1. 1500 slobodno), Bartol Vukelić (2. 50 prsno), Amber Baldani (1. 50 leđno, 1. 200 leđno, 3. 100 mješovito), Marija Dodik (2. 100 leđno), Iva Hrsto (2. 200 leptir), Leona Coha (3. 400 slobodno) i Noa Marija Sertić (3. 800 slobodno).


U kategoriji mlađih seniora plasmanom među najbolja tri istakli su se: Patrik Kranjčec (1. 200 prsno, 3. 1500 slobodno), Lovro Serdarević (1. 200 slobodno, 3. 200 prsno), Bruno Markić (1. 1500 slobodno), Dario Rukavina (2. 100 prsno), Amber Baldani (1. 50 leđno, 1. 200 leđno, 2. 100 mješovito, 3. 50 slobodno), Marija Dodik (2. 100 leđno), Iva Hrsto (2. 200 leptir), Leona Coha (3. 400 slobodno) i Noa Marija Sertić (3. 800 slobodno).


Juniorsku su kategoriju u redovima naše ekipe obilježili s plasmanom među najbolja tri: Patrik Kranjčec (1. 200 prsno, 2. 100 prsno, 3. 1500 slobodno), Lovro Serdarević (1. 200 slobodno, 3. 200 prsno), Dario Rukavina (1. 100 prsno), Bruno Markić (1. 1500 slobodno), Noa Marić (3. 100 prsno), Iva Hrsto (2. 200 leptir), Leona Coha (3. 400 slobodno), Hana Žunić (3. 100 prsno) i Noa Marija Sertić (3. 800 slobodno).


Kategorija mlađih juniora spojila je nastupe plivača u tri godišta, muški 2003/2004 i 2005. te žene 2004/2005 i 2006., a najviše su se istakli: Lovro Serdarević (1. 200 slobodno, 1. 200 prsno, 2. 100 slobodno, 2. 400 slobodno, 3. 100 mješovito, 3. 200 mješovito), Dario Rukavina (1. 100 prsno, 2. 100 mješovito, 2. 100 leđno, 3. 50 leđno), Noa Marić (2. 100 prsno), Ivan Jakovljević (2. 1500 slobodno), Toni Dragoja (3. 200 leđno), Iva Hrsto (1. 200 leptir), Hana Žunić (1. 100 prsno), Vanja Vrbanec (3. 100 mješovito, 3. 100 slobodno), Kiara Hrkač (3. 100 prsno) i Noa Marija Sertić (3. 800 slobodno).


Štafetne su utrke donijele niz zanimljivih nadmetanja, a naši su nas plivači obradovali sa sljedećim štafetnim uspjesima:


4x100m slobodno DUBRAVA seniorke - 1. mjesto
BALDANI Amber, VRBANEC Vanja, COHA Leona, DODIK Marija


4x200m slobodno DUBRAVA seniorke - 1. mjesto
BALDANI Amber, COHA Leona, VRBANEC Vanja, HRSTO Iva


4x50m mješovito DUBRAVA juniori - 3. mjesto
KRČELIĆ Lovro, MARIĆ Noa, DODIK Lovro, KRANJČEC Patrik


4x50m mješovito DUBRAVA mlađi juniori - 1. mjesto
DRAGOJA Toni, RUKAVINA Dario, KIŠASONDI Borna, SERDAREVIĆ Lovro


4x50m slobodno DUBRAVA mlađi juniori - 2. mjesto
SERDAREVIĆ Lovro, RUKAVINA Dario, DRAGOJA Toni, JOSIPOVIĆ Bruno


4x50m slobodno DUBRAVA mlađe juniorke - 2. mjesto
VRBANEC Vanja,DERNIKOVIĆ Ana, LJUBIČIĆ Aurora, MESIĆ Mia


4x100m slobodno DUBRAVA mlađe juniorke - 3. mjesto
HRSTO Iva, MESIĆ Mia, DERNIKOVIĆ Ana, ĐURIŠIĆ Leona


4x200m slobodno DUBRAVA mlađe juniorke - 3. mjesto
ĐURIŠIĆ Leona, SERTIĆ Noa Marija, LERMAN Laura, KARLOVIĆ Adriana


4x50m mješovito DUBRAVA mlađe juniorke - 3. mjesto
LERMAN Laura, KARLOVIĆ Adriana, LJUBIČIĆ Aurora, VARIĆAK Paula


4x100m mješovito DUBRAVA mlađe juniorke - 3. mjesto
LJUBIČIĆ Aurora, ĐURIŠIĆ Leona, VRBANEC Vanja, DERNIKOVIĆ Ana


Rezultati natjecanja u cjelosti su dostupni u rubrici REZULTATI ili na internetskim stranicama Hrvatskog plivačkog saveza.


Ovom prilikom čestitamo svim članovima ekipe, i nešto malo starijima i onim najmlađima na ostvarenim uspjesima i kvalitetno odrađenoj provjeri u sklopu REgionalnog PH.


Završetkom provjere na Regionalnom prvenstvu Hrvatske, jednom od posljednjih natjecanja za ispuniti normu i kvalificirati se za Prvenstvo Hrvatske, plivačima slijedi priprema za završni domaći zimski susret sezone 2019./20. u malom, 25m bazenu, točnije za državno prvenstvo koje je na programu u Splitu na Poljudu od 14.-16.12.2019.



Svim plivačima želimo uspješan i neometan nastavak priprema ...
















Site by Ivica Sindicic