Gdje smo
Vijesti:
19.06.2024.
Mlađi kadeti i početnici u završnici sezone 2024. uspješni na Regionalnom prvenstvu Hrvatske, 15.-16.06.2024. na Sveticama (50m)!
Vise...
11.06.2024.
38. "Zlatni Medvjed" u sklopu HEP HPS Grand Prix-a uspješno za nama na BK Svetice (50m) 08.-09.06.2024.!
Vise...
05.06.2024.
Ekipno Prvenstvo Hrvatske u novom formatu na BK Svetice za nama 01.-02.06.2024.!
Vise...
28.05.2024.
Miting "ŽABAC" za kadete i mlađe za nama na PVC Mladost (50m) 18.-19.05.2024.!
Vise...
28.05.2024.
U Rijeci uspješni na "Kantrida Open" natjecanju 11.05.2024.!
Vise...
13.05.2024.
"MITING ZPK" uspješan za PK DUBRAVA i natjecatelje, 04.05.2024. na BK Utrina (50m)!
Vise...
13.05.2024.
"Junior cup" 13. Velika nagrada PKSJ u Sisku za nama 04.05.2024.!
Vise...
02.05.2024.
10. Miting "RIJEKA 2024" za kadete i mlađe za nama na Kantridi (50m) 28.04.2024.!
Vise...
02.05.2024.
"24. Velika nagrada PKSJ" u Sisku za nama 20.04.2024. na SRC SISAK (50m)!
Vise...
16.04.2024.
Međunarodni, 19. "FESTIVAL PLIVANJA" uspješno za PK Dubrava na BK Svetice 13.-14.04.2024.!
Vise...
11.04.2024.
MULTINATIONS YOUTH i JUNIOR međunarodna natjecanja sa predstavnicima naše ekipe u Skoplju (MKD) i Grazu (AUT), 06.-07.04.2024.!
Vise...
28.03.2024.
Međunarodni susret reprezentacija u Beogradu (SRB), 23.-24.03.2024. sa našim predstavnicima u sastavu HR plivačke reprezentacije!
Vise...
28.03.2024.
Miting "ŽABICA MSM Swim shop" za nama na PVC Mladost (50m) 23.03.2024.!
Vise...
22.03.2024.
19. Miting "Sv. Patrik 2024" iza nas na BK Utrina (25m), 16.-17.03.2024.
Vise...
20.03.2024.
Organizirali smo međunarodno natjecanje "ARENA Open", 9.-10.03.2024. na Sveticama! Čestitamo svim sudionicima!
Vise...
21.02.2024.
Prvenstvo Hrvatske za kadete (25m) u Zadru, 17.-18.02.2024. uspješno za mladu ekipu!
Vise...
14.02.2024.
Regionalna prvenstva Hrvatske Regije 3 za mlađe kategorije, početnike, mlađe kadete i kadete održana na PVC Mladost na Savi (25m)!
Vise...
23.01.2024.
Miting "MEDO" prvo natjecanje u 2024. za mlađe natjecatelje uspješno za nama!
Vise...
22.12.2023.
2023. godinu završili smo nastupom na Prvenstvu Hrvatske u Rijeci! Čestitamo svim sudionicima!
Vise...
13.12.2023.
Polufinale Antonia Milina na LEN Europskom prvenstvu (25m) u Otopeniju (ROU), 05.-10.12.2023.!
Vise...
04.12.2023.
"SISAK mali - Memorijal Miriane Vasilj" uspješno za mladom ekipe kluba u Sisku 02.12.2023.!
Vise...
27.11.2023.
Na Regionalnom prvenstvu Hrvatske Regije 3 (25m) za dobne skupine 25.-26.11.2023.!
Vise...
22.11.2023.
14. Miting "Sv. Krševan" u Zadru na Višnjiku (25m) za nama 18.-19.11.2023.!
Vise...
14.11.2023.
51. MM "MLADOST 2023", 11.-12.11.2023. na PVC Mladost (25m) uspješno za nama!
Vise...
14.11.2023.
U Koprivnici na bazenu Cerine 11.11.2023. na 12. Kupu Grada Koprivnice (25m)!
Vise...
18.10.2023.
U Ljubljani na Tivoliju 14.-15.10.2023. na natjecanju "RIBIN Jesenski pokal" uz postignut HR rekord za kadetkinje na 4x50m slobodno!
Vise...
18.10.2023.
Na Mitingu "VIDRA" kod ZPK na Utrinama (25m) uspješni u nastavku 2023. godine!
Vise...
24.07.2023.
KADETI na Prvenstvu Hrvatske u Zagrebu 21.-22.07.2023. sezonu 2022./23. uspješno priveli kraju! Čestitatmo ekipi!
Vise...
24.07.2023.
Na Prvenstvu Hrvatske u Zagrebu, 13.-16.07.2023. selekcije uspješno završile sezonu 2022./23.! Čestitamo ekipi!
Vise...
04.07.2023.
Regionalno prvenstvo Hrvatske za dobne skupine Regije 3 u Zagrebu na BK Utrina (50m) 01.-02.07.2023.!
Vise...
04.07.2023.
Na 37. Zlatnom Medvjedu u Zagrebu na BK Svetice (50m), 24.-25.06.2023.!
Vise...
23.06.2023.
Mlađi kadeti i početnici na Regionalnom prvenstvu Regije 3 uspješni na završnoj provjeri sezone 2022./23.!
Vise...

Sponzori:





KLUPSKA OPREMA - naručivanje



Linkovi:
FINA
LEN
OMEGA

SWIMMING WORLD
US SWIMMING

HOO
HPS
ZŠS
ZPS




Klubovi:
HAPK Mladost
Zagrebački plivački klub
Novi Zagreb
Medveščak Zagreb
Natator Zagreb

Primorje CO Rijeka
Nevera Rijeka
PK Rijeka
Kantrida Rijeka
Arena Pula
Delfin Rovinj
Pula

Jug Dubrovnik
Jadran Split
Mornar Split
Grdelin Split
POSK Split
PK Šibenik
PK Zadar
Jadera Zadar

Sisak Janaf
Osijek Žito
Čakovečki plivački klub
Međimurje Čakovec
Olimp Zabok
Barok Varazdin
PK Varazdin
Cerine Koprivnica
Varazdinske Toplice
Vinkovački plivački klub
PK Orion Vinkovci
PK Marsonia Slavonski Brod
















Objavljeno: 05.12.2022.
Regionalno Prvenstvo za dobne skupine, 03.-04.12.2022. na bazenu Utrina (25m) uspješno za nama!





Dobne skupine natjecatelja mlađih juniora, juniora, mlađih seniora i seniora odradile su na BK Utrina u Novom Zagrebu posljednju provjeru pred završnicu sezone nastupa u malom, 25m bazenu na Regionalnom prvenstvu Hrvatske.


Domaćin na Regionalnom prvenstvu Hrvatske Regije 3 za preko 260 natjecatelja iz 15 klubova bio je Zagrebački plivački savez koji je priredio ovaj dvodnevni susret.


Među skupinom je vršnjaka u sve 4 kategorije natjecanja nastupala i naša, najbrojnija ekipa na natjecanju gdje je 58 predstavnika startalo ukupno 264 puta u pojedinačnim te 27 puta u štafetnim utrkama na programu Prvenstva.


Pod budnim oko trenera Kežmana, Berislavića, Severa i Papka odrađen je ovaj završni test provjere trenutnih mogućnosti i forme pred nastup na finalnom "okršaju" dobnih skupina u 2022. godini u 25m bazenu u Rijeci na Prvenstvu Hrvatske 20.-23.12.2022.


Brojni nastupi, kako pojedinačno tako i u štafetnim utrkama donijeli su nam pregršt uzbudljivih dvoboja, uzbuđenja i trenutaka u kojima smo doplivali do novih, ukupno osvojenih 110 plasmana među najbrža tri u kategoriji u distribuciji 25 Z, 36 S, 49 B.


ÄŒestitamo svim natjecateljima ekipe na postignutim rezultatima te ostvarenim ciljevima i pohvaljujemo najistaknutije pojedince kluba po kategorijama na ovom regionalnom susretu dobnih skupina:


SENIORI

GALIĆ Gloria 2005
DERNIKOVIĆ Maja 2007
VRBANEC Vanja 2005
DERNIKOVIĆ Ana 2005
VIĆAN Lana 2009
RESNIK Eva 2008
MARIĆ Ognjen 2000
ROGIĆ Kristofer 1999
KOMLJENOVIĆ David 2006
MARIĆ Noa 2005


MLAĐI SENIORI

GALIĆ Gloria 2005
DERNIKOVIĆ Maja 2007
VIĆAN Lana 2009
RESNIK Eva 2008
VRBANEC Vanja 2005
GERÅ AK Dora 2007
DERNIKOVIĆ Ana 2005
KOMLJENOVIĆ David 2006
MARIĆ Noa 2005
GNJATOVIĆ Tin 2004


JUNIORI

GALIĆ Gloria 2005
DERNIKOVIĆ Maja 2007
RESNIK Eva 2008
VRBANEC Vanja 2005
GERÅ AK Dora 2007
VIĆAN Lana 2009
PRODANOVIĆ Lena 2009
DERNIKOVIĆ Ana 2005
MARIĆ Noa 2005
MUNITIĆ Vigo 2004
KOMLJENOVIĆ David 2006
MIODRAG Fran 2006
GNJATOVIĆ Tin 2004
DOMANOVAC Jura 2007


MLAĐI JUNIORI

PRODANOVIĆ Lena 2009
DERNIKOVIĆ Maja 2007
RESNIK Eva 2008
VIĆAN Lana 2009
GERÅ AK Dora 2007
KOMLJENOVIĆ David 2006
DOMANOVAC Jura 2007
MIODRAG Fran 2006
ŽUNIĆ Vito 2008
ŠIPEK GLAVAČ Mauro 2006
RIMAC Jakov 2006


Izuzetno uspješan vikend imali su i sastavi štafeta u tri kategorije Prvenstva, gdje u nastavku možete pogledati ostvarene rezultate po kategorijama:


SENIORI


4x50m SLOBODNO SENIORKE

1. mjesto DUBRAVA juniorke, 1:48.10
GALIĆ Gloria, VIĆAN Lana, DERNIKOVIĆ Ana, VRBANEC Vanja


4x100m MJEÅ OVITO SENIORKE

1. mjesto DUBRAVA juniorke, 4:29.45
DERNIKOVIĆ Ana, RESNIK Eva, VRBANEC Vanja, GALIĆ Gloria


4x100m SLOBODNO SENIORKE

2. mjesto DUBRAVA juniorke, 4:00.95
GALIĆ Gloria, DERNIKOVIĆ Ana, VRBANEC Vanja, ŽUNIĆ Hana


4x50m SLOBODNO SENIORI

2. mjesto DUBRAVA juniori, 1:37.54
GNJATOVIĆ Tin, MARIĆ Noa, MUNITIĆ Vigo, JOSIPOVIĆ Bruno


4x50m MJEÅ OVITO SENIORI

3. mjesto DUBRAVA juniori, 1:47.97
GNJATOVIĆ Tin, MARIĆ Noa, JOSIPOVIĆ Bruno, MUNITIĆ Vigo


4x100m SLOBODNO SENIORI

3. mjesto DUBRAVA mlađi juniori, 3:36.04
MIODRAG Fran, RIMAC Jakov, ŠIPEK GLAVAČ Mauro, DOMANOVAC Jura


4x100m MJEÅ OVITO SENIORI

3. mjesto DUBRAVA juniori, 4:00.17
GNJATOVIĆ Tin, MARIĆ Noa, JOSIPOVIĆ Bruno, PERIĆ Ninko




JUNIORI

4x50m SLOBODNO JUNIORKE

1. mjesto DUBRAVA juniorke, 1:48.10
GALIĆ Gloria, VIĆAN Lana, DERNIKOVIĆ Ana, VRBANEC Vanja


4x100m SLOBODNO JUNIORKE

1. mjesto DUBRAVA juniorke, 4:00.95
GALIĆ Gloria, DERNIKOVIĆ Ana, VRBANEC Vanja, ŽUNIĆ Hana


4x100m MJEÅ OVITO JUNIORKE

1. mjesto DUBRAVA juniorke, 4:29.45
DERNIKOVIĆ Ana, RESNIK Eva, VRBANEC Vanja, GALIĆ Gloria


4x100m SLOBODNO JUNIORKE

2. mjesto DUBRAVA mlađe juniorke, 4:05.50
VIĆAN Lana, PRODANOVIĆ Lena, DERNIKOVIĆ Maja, SLADE ŠILOVIĆ Tea


4x50m MJEÅ OVITO JUNIORKE

3. mjesto DUBRAVA mlađe juniorke, 2:08.24
PRAHIN Franka, RESNIK Eva, GERÅ AK Dora, SREMAC Lea


4x100m MJEÅ OVITO JUNIORKE

3. mjesto DUBRAVA mlađe juniorke, 4:34.21
VIĆAN Lana, DERNIKOVIĆ Maja, PRODANOVIĆ Lena, ŽEREBNI Mia


4x200m SLOBODNO JUNIORKE

3. mjesto DUBRAVA mlađe juniorke, 9:05.36
DERNIKOVIĆ Maja, VIĆAN Lana, PRODANOVIĆ Lena, SLADE ŠILOVIĆ Tea


4x50m SLOBODNO JUNIORI

1. mjesto DUBRAVA juniori, 1:37.54
GNJATOVIĆ Tin, MARIĆ Noa, MUNITIĆ Vigo, JOSIPOVIĆ Bruno


4x100m SLOBODNO JUNIORI

2. mjesto DUBRAVA mlađi juniori, 3:36.04
MIODRAG Fran, RIMAC Jakov, ŠIPEK GLAVAČ Mauro, DOMANOVAC Jura


4x50m MJEÅ OVITO JUNIORI

2. mjesto DUBRAVA juniori, 1:47.97
GNJATOVIĆ Tin, MARIĆ Noa, JOSIPOVIĆ Bruno, MUNITIĆ Vigo


4x50m MJEÅ OVITO JUNIORI

3. mjesto DUBRAVA mlađi juniori, 1:48.62
ŽUNIĆ Vito, MIODRAG Fran, DOMANOVAC Jura, RIMAC Jakov


4x100m MJEÅ OVITO JUNIORI

3. mjesto DUBRAVA juniori, 4:00.17
GNJATOVIĆ Tin, MARIĆ Noa, JOSIPOVIĆ Bruno, PERIĆ Ninko


4x200m SLOBODNO JUNIORI

3. mjesto DUBRAVA mlađi juniori, 8:13.38
ŠIPEK GLAVAČ Mauro, KOMLJENOVIĆ David, DOMANOVAC Jura, RIMAC Jakov




MLAĐI JUNIORI

4x100m SLOBODNO MLAĐE JUNIORKE

1. mjesto DUBRAVA mlađe juniorke, 4:05.50
VIĆAN Lana, PRODANOVIĆ Lena, DERNIKOVIĆ Maja, SLADE ŠILOVIĆ Tea


4x50m MJEŠOVITO MLAĐE JUNIORKE

2. mjesto DUBRAVA mlađe juniorke, 2:08.24
PRAHIN Franka, RESNIK Eva, GERÅ AK Dora, SREMAC Lea


4x100m MJEŠOVITO MLAĐE JUNIORKE

2. mjesto DUBRAVA mlađe juniorke, 4:34.21
VIĆAN Lana, DERNIKOVIĆ Maja, PRODANOVIĆ Lena, ŽEREBNI Mia


4x50m SLOBODNO MLAĐE JUNIORKE

3. mjesto DUBRAVA mlađe juniorke, 1:53.30
PRODANOVIĆ Lena, DERNIKOVIĆ Maja, SLADE ŠILOVIĆ Tea, ŽEREBNI Mia


4x200m SLOBODNO MLAĐE JUNIORKE

3. mjesto DUBRAVA mlađe juniorke, 9:05.36
DERNIKOVIĆ Maja, VIĆAN Lana, PRODANOVIĆ Lena, SLADE ŠILOVIĆ Tea


4x50m SLOBODNO MLAĐI JUNIORI

1. mjesto DUBRAVA mlađi juniori, 1:40.11
ŽUNIĆ Vito, MIODRAG Fran, RIMAC Jakov, DOMANOVAC Jura


4x100m SLOBODNO MLAĐI JUNIORI

1. mjesto DUBRAVA mlađi juniori, 3:36.04
MIODRAG Fran, RIMAC Jakov, ŠIPEK GLAVAČ Mauro, DOMANOVAC Jura


4x50m MJEŠOVITO MLAĐI JUNIORI

2. mjesto DUBRAVA mlađi juniori, 1:48.62
ŽUNIĆ Vito, MIODRAG Fran, DOMANOVAC Jura, RIMAC Jakov


4x200m SLOBODNO MLAĐI JUNIORI

2. mjesto DUBRAVA mlađi juniori, 8:13.38
ŠIPEK GLAVAČ Mauro, KOMLJENOVIĆ David, DOMANOVAC Jura, RIMAC Jakov


4x100m MJEŠOVITO MLAĐI JUNIORI

3. mjesto DUBRAVA mlađi juniori, 4:04.47
ŽUNIĆ Vito, MIODRAG Fran, KOMLJENOVIĆ David, BAČIĆ Franko



Rezultati natjecanja su u cjelosti u formi izvješća dostupni u rubrici REZULTATI ili na stranicama priređivača na www.zps.hr



Svima želimo uspješan nastavak treninga na aktivnostima u vodi i na suhom, kao i završetak 2022. godine!


















Site by Ivica Sindicic