Gdje smo
Vijesti:
01.02.2023.
Regionalno prvenstvo Hrvatske Regije 3 za početnike na bazenu PVC Mladost na Savi 04.02.2023.! Sretno!
Vise...
01.02.2023.
Kadeti i mlađi kadeti uspješni na Regionalnom prvenstvu Hrvatske Regije 3!
Vise...
23.01.2023.
Miting "MEDO 2023" uspješno za nama na GB Jelkovec 21.-22.01.2023. (25m)!
Vise...
26.12.2022.
Prvenstvo Hrvatske u Rijeci na Kantridi (25m) uspješno za nama 20.-23.12.2022.!
Vise...
20.12.2022.
ZG Liga 2022./23., 1. kolo za Mk i P održano na Utrini (25m) 17.12.2022.!
Vise...
13.12.2022.
1. PKSJ Kadetski Grand Prix #2 u Sisku 10.-11.12.2022. uspješan za našu ekipu!
Vise...
05.12.2022.
Regionalno Prvenstvo za dobne skupine, 03.-04.12.2022. na bazenu Utrina (25m) uspješno za nama!
Vise...
02.12.2022.
HPS Kadetski GP #1, 13. Miting "Sv. Krševan" u Zadru 26.-27.11.2022. uspješno za nama!
Vise...
02.12.2022.
SISAK mali - Memorijal Miriane Vasilj iza mlade ekipe u Sisku 26.11.2022.!
Vise...
21.11.2022.
50. Miting "Mladost 2022" iza ekipe natjecatelja 12.-13.11.2022.!
Vise...
11.11.2022.
Mlađi na Kupu Grada Koprivnice uspješni 05.11.2022.!
Vise...
04.11.2022.
6. "Memorijal Anto Dragić" posjetili smo u Čakovcu 29.10.2022.!
Vise...
26.10.2022.
JADRAN GP na bazenu SC Poljud u Splitu iza nas u sklopu HPS Grand Prix-a 2022./23.!
Vise...
17.10.2022.
Uspješni na startu sezone na Mitingu "VIDRA" (25m) 15.10.2022!
Vise...
11.10.2022.
Sezonu 2022./23. otvorili smo natjecanjem u Puli (25m) na Memorijalu Noa Zelić!
Vise...
31.07.2022.
Prvenstvom Hrvatske u Zagrebu na BK Svetice završila je sezona 2021./22.! Čestitamo Dubravaši!
Vise...
28.07.2022.
Održanim Prvenstvom Hrvatske za kadete završila je sezona 2021./22. za natjecatelje mlađih dobnih skupina!
Vise...
08.07.2022.
Uspješni na Regionalnom prvenstvu Hrvatske Regije 3 na Sveticama 02.-03.07.2022.!
Vise...
27.06.2022.
36. "Zlatni medvjed" održan na BK Svetice 25.-26.06.2022.!
Vise...
22.06.2022.
S provjerom na mitingu "ŽABAC", završio ciklus HPS KADETSKOG Grand Prix-a 2021./22.
Vise...
14.06.2022.
Regionalno prvenstvo Regije 3 za mlađe kadete i početnike uspješno za mladu ekipu Dubrave!
Vise...
14.06.2022.
U Dubrovniku održan 1. Nacionalni razvojni centar sa sudjelovanjem i naših plivača!
Vise...
10.06.2022.
Miting "Rijeka 2022" uspješan na Kantridi (50m) za našu ekipu!
Vise...
01.06.2022.
Plivačice EKIPNE VICEPRVAKINJE, plivači osvajači 4. mjesta na Ekipnom PH u Zagrebu! Čestitamo!
Vise...
27.05.2022.
HPS KADETSKI Grand Prix #5, "Mali Mornar" uspješan za kadete u Splitu!
Vise...
20.05.2022.
Početnici uspješni na ZG Ligi 14.05.2022.!
Vise...
20.05.2022.
Kantrida kup u Rijeci uspješan za našu ekipu 14.05.2022. na Kantridi (50m)!
Vise...
11.05.2022.
22. Velika nagrada PKSJ u Sisku 07.05.2022. uspješna za našu ekipu!
Vise...
28.04.2022.
"Junior cup 2022 PKSJ" u Sisku uspješan za naše mlade plivače!
Vise...
12.04.2022.
17. FESTIVAL PLIVANJA priredili smo na domaćem BK Svetice 09.-10.04.2022.! Čestitamo svim sudionicima!
Vise...
11.04.2022.
Reprezentativne akcije juniora i mlađih juniora u ožujku i travnju! Bravo Dubravaši!
Vise...
23.03.2022.
HPS HEP Grand Prix "Victoria-Primorje" posjetili smo u Rijeci na Kantridi (50m) 19.-20.03.2022.!
Vise...
23.03.2022.
Miting "Sv. Patrik 2022" uspješno iza mlade ekipe 19.-20.03.2022. na BK Utrina (25m)!
Vise...
14.03.2022.
Uspješna provjera na HPS HEP Mitingu na Sveticama, 05.06.03.2022.!
Vise...
01.03.2022.
Miting "ZPK" na Utrinama (50m), 26.02.2022. uspješno iza ekipe natjecatelja!
Vise...
15.02.2022.
Kadeti uspješni na Prvenstvu Hrvatske u Zagrebu 12.-13.02.2022.!
Vise...
07.02.2022.
Uspješan vikend na PVC Mladost na Savi na Regionalnom prvenstvu Hrvatske za mlađe kadete i početnike! Čestitamo!
Vise...


KLUPSKA OPREMA - naručivanje



Linkovi:
FINA
LEN
OMEGA

SWIMMING WORLD
US SWIMMING

HOO
HPS
ZŠS
ZPS




Klubovi:
HAPK Mladost
Zagrebački plivački klub
Novi Zagreb
Medveščak Zagreb
Natator Zagreb

Primorje CO Rijeka
Nevera Rijeka
PK Rijeka
Kantrida Rijeka
Arena Pula
Delfin Rovinj
Pula

Jug Dubrovnik
Jadran Split
Mornar Split
Grdelin Split
POSK Split
PK Šibenik
PK Zadar
Jadera Zadar

Sisak Janaf
Osijek Žito
Čakovečki plivački klub
Međimurje Čakovec
Olimp Zabok
Barok Varazdin
PK Varazdin
Cerine Koprivnica
Varazdinske Toplice
Vinkovački plivački klub
PK Orion Vinkovci
PK Marsonia Slavonski Brod
















Objavljeno: 05.12.2022.
Regionalno Prvenstvo za dobne skupine, 03.-04.12.2022. na bazenu Utrina (25m) uspješno za nama!





Dobne skupine natjecatelja mlađih juniora, juniora, mlađih seniora i seniora odradile su na BK Utrina u Novom Zagrebu posljednju provjeru pred završnicu sezone nastupa u malom, 25m bazenu na Regionalnom prvenstvu Hrvatske.


Domaćin na Regionalnom prvenstvu Hrvatske Regije 3 za preko 260 natjecatelja iz 15 klubova bio je Zagrebački plivački savez koji je priredio ovaj dvodnevni susret.


Među skupinom je vršnjaka u sve 4 kategorije natjecanja nastupala i naša, najbrojnija ekipa na natjecanju gdje je 58 predstavnika startalo ukupno 264 puta u pojedinačnim te 27 puta u štafetnim utrkama na programu Prvenstva.


Pod budnim oko trenera Kežmana, Berislavića, Severa i Papka odrađen je ovaj završni test provjere trenutnih mogućnosti i forme pred nastup na finalnom "okršaju" dobnih skupina u 2022. godini u 25m bazenu u Rijeci na Prvenstvu Hrvatske 20.-23.12.2022.


Brojni nastupi, kako pojedinačno tako i u štafetnim utrkama donijeli su nam pregršt uzbudljivih dvoboja, uzbuđenja i trenutaka u kojima smo doplivali do novih, ukupno osvojenih 110 plasmana među najbrža tri u kategoriji u distribuciji 25 Z, 36 S, 49 B.


Čestitamo svim natjecateljima ekipe na postignutim rezultatima te ostvarenim ciljevima i pohvaljujemo najistaknutije pojedince kluba po kategorijama na ovom regionalnom susretu dobnih skupina:


SENIORI

GALIĆ Gloria 2005
DERNIKOVIĆ Maja 2007
VRBANEC Vanja 2005
DERNIKOVIĆ Ana 2005
VIĆAN Lana 2009
RESNIK Eva 2008
MARIĆ Ognjen 2000
ROGIĆ Kristofer 1999
KOMLJENOVIĆ David 2006
MARIĆ Noa 2005


MLAĐI SENIORI

GALIĆ Gloria 2005
DERNIKOVIĆ Maja 2007
VIĆAN Lana 2009
RESNIK Eva 2008
VRBANEC Vanja 2005
GERŠAK Dora 2007
DERNIKOVIĆ Ana 2005
KOMLJENOVIĆ David 2006
MARIĆ Noa 2005
GNJATOVIĆ Tin 2004


JUNIORI

GALIĆ Gloria 2005
DERNIKOVIĆ Maja 2007
RESNIK Eva 2008
VRBANEC Vanja 2005
GERŠAK Dora 2007
VIĆAN Lana 2009
PRODANOVIĆ Lena 2009
DERNIKOVIĆ Ana 2005
MARIĆ Noa 2005
MUNITIĆ Vigo 2004
KOMLJENOVIĆ David 2006
MIODRAG Fran 2006
GNJATOVIĆ Tin 2004
DOMANOVAC Jura 2007


MLAĐI JUNIORI

PRODANOVIĆ Lena 2009
DERNIKOVIĆ Maja 2007
RESNIK Eva 2008
VIĆAN Lana 2009
GERŠAK Dora 2007
KOMLJENOVIĆ David 2006
DOMANOVAC Jura 2007
MIODRAG Fran 2006
ŽUNIĆ Vito 2008
ŠIPEK GLAVAČ Mauro 2006
RIMAC Jakov 2006


Izuzetno uspješan vikend imali su i sastavi štafeta u tri kategorije Prvenstva, gdje u nastavku možete pogledati ostvarene rezultate po kategorijama:


SENIORI


4x50m SLOBODNO SENIORKE

1. mjesto DUBRAVA juniorke, 1:48.10
GALIĆ Gloria, VIĆAN Lana, DERNIKOVIĆ Ana, VRBANEC Vanja


4x100m MJEŠOVITO SENIORKE

1. mjesto DUBRAVA juniorke, 4:29.45
DERNIKOVIĆ Ana, RESNIK Eva, VRBANEC Vanja, GALIĆ Gloria


4x100m SLOBODNO SENIORKE

2. mjesto DUBRAVA juniorke, 4:00.95
GALIĆ Gloria, DERNIKOVIĆ Ana, VRBANEC Vanja, ŽUNIĆ Hana


4x50m SLOBODNO SENIORI

2. mjesto DUBRAVA juniori, 1:37.54
GNJATOVIĆ Tin, MARIĆ Noa, MUNITIĆ Vigo, JOSIPOVIĆ Bruno


4x50m MJEŠOVITO SENIORI

3. mjesto DUBRAVA juniori, 1:47.97
GNJATOVIĆ Tin, MARIĆ Noa, JOSIPOVIĆ Bruno, MUNITIĆ Vigo


4x100m SLOBODNO SENIORI

3. mjesto DUBRAVA mlađi juniori, 3:36.04
MIODRAG Fran, RIMAC Jakov, ŠIPEK GLAVAČ Mauro, DOMANOVAC Jura


4x100m MJEŠOVITO SENIORI

3. mjesto DUBRAVA juniori, 4:00.17
GNJATOVIĆ Tin, MARIĆ Noa, JOSIPOVIĆ Bruno, PERIĆ Ninko




JUNIORI

4x50m SLOBODNO JUNIORKE

1. mjesto DUBRAVA juniorke, 1:48.10
GALIĆ Gloria, VIĆAN Lana, DERNIKOVIĆ Ana, VRBANEC Vanja


4x100m SLOBODNO JUNIORKE

1. mjesto DUBRAVA juniorke, 4:00.95
GALIĆ Gloria, DERNIKOVIĆ Ana, VRBANEC Vanja, ŽUNIĆ Hana


4x100m MJEŠOVITO JUNIORKE

1. mjesto DUBRAVA juniorke, 4:29.45
DERNIKOVIĆ Ana, RESNIK Eva, VRBANEC Vanja, GALIĆ Gloria


4x100m SLOBODNO JUNIORKE

2. mjesto DUBRAVA mlađe juniorke, 4:05.50
VIĆAN Lana, PRODANOVIĆ Lena, DERNIKOVIĆ Maja, SLADE ŠILOVIĆ Tea


4x50m MJEŠOVITO JUNIORKE

3. mjesto DUBRAVA mlađe juniorke, 2:08.24
PRAHIN Franka, RESNIK Eva, GERŠAK Dora, SREMAC Lea


4x100m MJEŠOVITO JUNIORKE

3. mjesto DUBRAVA mlađe juniorke, 4:34.21
VIĆAN Lana, DERNIKOVIĆ Maja, PRODANOVIĆ Lena, ŽEREBNI Mia


4x200m SLOBODNO JUNIORKE

3. mjesto DUBRAVA mlađe juniorke, 9:05.36
DERNIKOVIĆ Maja, VIĆAN Lana, PRODANOVIĆ Lena, SLADE ŠILOVIĆ Tea


4x50m SLOBODNO JUNIORI

1. mjesto DUBRAVA juniori, 1:37.54
GNJATOVIĆ Tin, MARIĆ Noa, MUNITIĆ Vigo, JOSIPOVIĆ Bruno


4x100m SLOBODNO JUNIORI

2. mjesto DUBRAVA mlađi juniori, 3:36.04
MIODRAG Fran, RIMAC Jakov, ŠIPEK GLAVAČ Mauro, DOMANOVAC Jura


4x50m MJEŠOVITO JUNIORI

2. mjesto DUBRAVA juniori, 1:47.97
GNJATOVIĆ Tin, MARIĆ Noa, JOSIPOVIĆ Bruno, MUNITIĆ Vigo


4x50m MJEŠOVITO JUNIORI

3. mjesto DUBRAVA mlađi juniori, 1:48.62
ŽUNIĆ Vito, MIODRAG Fran, DOMANOVAC Jura, RIMAC Jakov


4x100m MJEŠOVITO JUNIORI

3. mjesto DUBRAVA juniori, 4:00.17
GNJATOVIĆ Tin, MARIĆ Noa, JOSIPOVIĆ Bruno, PERIĆ Ninko


4x200m SLOBODNO JUNIORI

3. mjesto DUBRAVA mlađi juniori, 8:13.38
ŠIPEK GLAVAČ Mauro, KOMLJENOVIĆ David, DOMANOVAC Jura, RIMAC Jakov




MLAĐI JUNIORI

4x100m SLOBODNO MLAĐE JUNIORKE

1. mjesto DUBRAVA mlađe juniorke, 4:05.50
VIĆAN Lana, PRODANOVIĆ Lena, DERNIKOVIĆ Maja, SLADE ŠILOVIĆ Tea


4x50m MJEŠOVITO MLAĐE JUNIORKE

2. mjesto DUBRAVA mlađe juniorke, 2:08.24
PRAHIN Franka, RESNIK Eva, GERŠAK Dora, SREMAC Lea


4x100m MJEŠOVITO MLAĐE JUNIORKE

2. mjesto DUBRAVA mlađe juniorke, 4:34.21
VIĆAN Lana, DERNIKOVIĆ Maja, PRODANOVIĆ Lena, ŽEREBNI Mia


4x50m SLOBODNO MLAĐE JUNIORKE

3. mjesto DUBRAVA mlađe juniorke, 1:53.30
PRODANOVIĆ Lena, DERNIKOVIĆ Maja, SLADE ŠILOVIĆ Tea, ŽEREBNI Mia


4x200m SLOBODNO MLAĐE JUNIORKE

3. mjesto DUBRAVA mlađe juniorke, 9:05.36
DERNIKOVIĆ Maja, VIĆAN Lana, PRODANOVIĆ Lena, SLADE ŠILOVIĆ Tea


4x50m SLOBODNO MLAĐI JUNIORI

1. mjesto DUBRAVA mlađi juniori, 1:40.11
ŽUNIĆ Vito, MIODRAG Fran, RIMAC Jakov, DOMANOVAC Jura


4x100m SLOBODNO MLAĐI JUNIORI

1. mjesto DUBRAVA mlađi juniori, 3:36.04
MIODRAG Fran, RIMAC Jakov, ŠIPEK GLAVAČ Mauro, DOMANOVAC Jura


4x50m MJEŠOVITO MLAĐI JUNIORI

2. mjesto DUBRAVA mlađi juniori, 1:48.62
ŽUNIĆ Vito, MIODRAG Fran, DOMANOVAC Jura, RIMAC Jakov


4x200m SLOBODNO MLAĐI JUNIORI

2. mjesto DUBRAVA mlađi juniori, 8:13.38
ŠIPEK GLAVAČ Mauro, KOMLJENOVIĆ David, DOMANOVAC Jura, RIMAC Jakov


4x100m MJEŠOVITO MLAĐI JUNIORI

3. mjesto DUBRAVA mlađi juniori, 4:04.47
ŽUNIĆ Vito, MIODRAG Fran, KOMLJENOVIĆ David, BAČIĆ Franko



Rezultati natjecanja su u cjelosti u formi izvješća dostupni u rubrici REZULTATI ili na stranicama priređivača na www.zps.hr



Svima želimo uspješan nastavak treninga na aktivnostima u vodi i na suhom, kao i završetak 2022. godine!


















Site by Ivica Sindicic