Gdje smo
Vijesti:
19.06.2024.
Mlađi kadeti i početnici u završnici sezone 2024. uspješni na Regionalnom prvenstvu Hrvatske, 15.-16.06.2024. na Sveticama (50m)!
Vise...
11.06.2024.
38. "Zlatni Medvjed" u sklopu HEP HPS Grand Prix-a uspješno za nama na BK Svetice (50m) 08.-09.06.2024.!
Vise...
05.06.2024.
Ekipno Prvenstvo Hrvatske u novom formatu na BK Svetice za nama 01.-02.06.2024.!
Vise...
28.05.2024.
Miting "ŽABAC" za kadete i mlađe za nama na PVC Mladost (50m) 18.-19.05.2024.!
Vise...
28.05.2024.
U Rijeci uspješni na "Kantrida Open" natjecanju 11.05.2024.!
Vise...
13.05.2024.
"MITING ZPK" uspješan za PK DUBRAVA i natjecatelje, 04.05.2024. na BK Utrina (50m)!
Vise...
13.05.2024.
"Junior cup" 13. Velika nagrada PKSJ u Sisku za nama 04.05.2024.!
Vise...
02.05.2024.
10. Miting "RIJEKA 2024" za kadete i mlađe za nama na Kantridi (50m) 28.04.2024.!
Vise...
02.05.2024.
"24. Velika nagrada PKSJ" u Sisku za nama 20.04.2024. na SRC SISAK (50m)!
Vise...
16.04.2024.
Međunarodni, 19. "FESTIVAL PLIVANJA" uspješno za PK Dubrava na BK Svetice 13.-14.04.2024.!
Vise...
11.04.2024.
MULTINATIONS YOUTH i JUNIOR međunarodna natjecanja sa predstavnicima naše ekipe u Skoplju (MKD) i Grazu (AUT), 06.-07.04.2024.!
Vise...
28.03.2024.
Međunarodni susret reprezentacija u Beogradu (SRB), 23.-24.03.2024. sa našim predstavnicima u sastavu HR plivačke reprezentacije!
Vise...
28.03.2024.
Miting "ŽABICA MSM Swim shop" za nama na PVC Mladost (50m) 23.03.2024.!
Vise...
22.03.2024.
19. Miting "Sv. Patrik 2024" iza nas na BK Utrina (25m), 16.-17.03.2024.
Vise...
20.03.2024.
Organizirali smo međunarodno natjecanje "ARENA Open", 9.-10.03.2024. na Sveticama! Čestitamo svim sudionicima!
Vise...
21.02.2024.
Prvenstvo Hrvatske za kadete (25m) u Zadru, 17.-18.02.2024. uspješno za mladu ekipu!
Vise...
14.02.2024.
Regionalna prvenstva Hrvatske Regije 3 za mlađe kategorije, početnike, mlađe kadete i kadete održana na PVC Mladost na Savi (25m)!
Vise...
23.01.2024.
Miting "MEDO" prvo natjecanje u 2024. za mlađe natjecatelje uspješno za nama!
Vise...
22.12.2023.
2023. godinu završili smo nastupom na Prvenstvu Hrvatske u Rijeci! Čestitamo svim sudionicima!
Vise...
13.12.2023.
Polufinale Antonia Milina na LEN Europskom prvenstvu (25m) u Otopeniju (ROU), 05.-10.12.2023.!
Vise...
04.12.2023.
"SISAK mali - Memorijal Miriane Vasilj" uspješno za mladom ekipe kluba u Sisku 02.12.2023.!
Vise...
27.11.2023.
Na Regionalnom prvenstvu Hrvatske Regije 3 (25m) za dobne skupine 25.-26.11.2023.!
Vise...
22.11.2023.
14. Miting "Sv. Krševan" u Zadru na Višnjiku (25m) za nama 18.-19.11.2023.!
Vise...
14.11.2023.
51. MM "MLADOST 2023", 11.-12.11.2023. na PVC Mladost (25m) uspješno za nama!
Vise...
14.11.2023.
U Koprivnici na bazenu Cerine 11.11.2023. na 12. Kupu Grada Koprivnice (25m)!
Vise...
18.10.2023.
U Ljubljani na Tivoliju 14.-15.10.2023. na natjecanju "RIBIN Jesenski pokal" uz postignut HR rekord za kadetkinje na 4x50m slobodno!
Vise...
18.10.2023.
Na Mitingu "VIDRA" kod ZPK na Utrinama (25m) uspješni u nastavku 2023. godine!
Vise...
24.07.2023.
KADETI na Prvenstvu Hrvatske u Zagrebu 21.-22.07.2023. sezonu 2022./23. uspješno priveli kraju! Čestitatmo ekipi!
Vise...
24.07.2023.
Na Prvenstvu Hrvatske u Zagrebu, 13.-16.07.2023. selekcije uspješno završile sezonu 2022./23.! Čestitamo ekipi!
Vise...
04.07.2023.
Regionalno prvenstvo Hrvatske za dobne skupine Regije 3 u Zagrebu na BK Utrina (50m) 01.-02.07.2023.!
Vise...
04.07.2023.
Na 37. Zlatnom Medvjedu u Zagrebu na BK Svetice (50m), 24.-25.06.2023.!
Vise...
23.06.2023.
Mlađi kadeti i početnici na Regionalnom prvenstvu Regije 3 uspješni na završnoj provjeri sezone 2022./23.!
Vise...

Sponzori:





KLUPSKA OPREMA - naručivanje



Linkovi:
FINA
LEN
OMEGA

SWIMMING WORLD
US SWIMMING

HOO
HPS
ZŠS
ZPS




Klubovi:
HAPK Mladost
Zagrebački plivački klub
Novi Zagreb
Medveščak Zagreb
Natator Zagreb

Primorje CO Rijeka
Nevera Rijeka
PK Rijeka
Kantrida Rijeka
Arena Pula
Delfin Rovinj
Pula

Jug Dubrovnik
Jadran Split
Mornar Split
Grdelin Split
POSK Split
PK Šibenik
PK Zadar
Jadera Zadar

Sisak Janaf
Osijek Žito
Čakovečki plivački klub
Međimurje Čakovec
Olimp Zabok
Barok Varazdin
PK Varazdin
Cerine Koprivnica
Varazdinske Toplice
Vinkovački plivački klub
PK Orion Vinkovci
PK Marsonia Slavonski Brod
















Objavljeno: 23.03.2023.
Miting "Sv. Patrika 2023" za nama uspješno na BK Utrina (25m) 18.-19.03.2023.!





Plivački klub Novi Zagreb priredio je u subotu 18. ožujka i u nedjelju 19. ožujka 2023. godine tradicionalni susret plivača mlađih natjecateljskih kategorija na 18. izdanju Mitinga "Sv. Patrik".


Na djelu smo tako u 25m bazenu na BK Utrina u Novom Zagrebu mogli vidjeti predstavnike iz 28 klubova koji su se odazvali pozivu na druženje i susret sa ciljem provjere naučenog te utreniranog od početka sezone 2022./23. u rujnu 2022. godine.


S veseljem i nestrpljenjem pratili smo i sve nastupe naših predstavnika ekipe, njih ukupno 72 koji su uz podršku i u pratnji trenera Česmadžiskog, Vincetića i Vočanca startali u diciplinama na dionicama od 50m u subotu te u disciplinama na dionicama od 25m u nedjelju.


Oba programa ponudila su nam i atraktivne štafetne utrke, i to u subotu na 6x50m slobodno MIXED, a u nedjelju već tradicionalno 8x25m slobodno MIXED u kojima su zajedno nastupali plivačice i plivači.


I ove su nas godine naši mladi Dubravaši obradovali sa velikim brojem pojedinačnih i štafetnih uspjeha kao i sa nizom zapaženih nastupa u oba dana programa te druženja na Utrinama.


U ukupno 5 kategorija natjecanja, 3 koje su plivale u subotu i 2 koje su nastupale u nedjelju osvojili smo 29 odličja u distribuciji 8 Z, 11 S, 10 B kao i 9 plasmana naših predstavnika među najuspješnija tri natjecatelja mitinga u apsolutnom poretku kategorije prema zbroju vremena u 4 otplivane discipline.


Čestitatmo svima na nastupu, postignutim plasmanima i ostvarenjima te pohvaljujemo najuspješnije po kategorijama oba dana 18. izdanja Mitinga za najmlađe "Sv. Patrik 2023"


Subota, 18.03.2023. 1. DAN (kategorije A, B, C)


ISAKOVIĆ Marta 2010

1. mjesto 50m leđno, 32.24

3. mjesto apsolutnog poretka kategorije A u zbroju vremena 4 discipline


HREN Dora 2010

2. mjesto 50m slobodno, 29.00


HREN Petar 2010

3. mjesto 50m slobodno, 28.17


BRAKIĆ Tea 2011

1. mjesto 50m leptir, 31.10
1. mjesto 50m prsno, 36.12
2. mjesto 50m slobodno, 29.56
3. mjesto 50m leđno, 34.25

1. mjesto apsolutnog poretka kategorije B u zbroju vremena 4 discipline


ARHANIĆ Sara 2011

1. mjesto 50m leđno, 32.27
1. mjesto 50m slobodno, 28.69
2. mjesto 50m leptir, 31.69

2. mjesto apsolutnog poretka kategorije B u zbroju vremena 4 discipline


BARTA Klara 2011

2. mjesto 50m leđno, 33.33
3. mjesto 50m leptir, 31.70
3. mjesto 50m slobodno, 29.98

3. mjesto apsolutnog poretka kategorije B u zbroju vremena 4 discipline


Å UGAR Marin 2011

1. mjesto 50m leptir, 31.80
2. mjesto 50m leđno, 35.19
2. mjesto 50m slobodno, 30.32

1. mjesto apsolutnog poretka kategorije B u zbroju vremena 4 discipline


TESKERA Grigor 2011

2. mjesto 50m leptir, 33.52

3. mjesto apsolutnog poretka kategorije B u zbroju vremena 4 discipline



Nedjelja, 19.03.2023. 2. DAN (kategorije D, E)


ISAKOVIĆ Meri 2013

2. mjesto 25m leptir, 16.88
2. mjesto 25m leđno, 18.16
2. mjesto 25m slobodno, 15.50

1. mjesto apsolutnog poretka kategorije D u zbroju vremena 4 discipline


ÄŒUKELJ Tena 2013

1. mjesto 25m prsno, 19.97
2. mjesto apsolutnog poretka kategorije D u zbroju vremena 4 discipline


ARHANIĆ Ema 2013

1. mjesto 25m leđno, 18.13
3. mjesto 25m leptir, 17.13
3. mjesto 25m slobodno, 15.81

3. mjesto apsolutnog poretka kategorije D u zbroju vremena 4 discipline


MEGLAJ Lorna 2013

2. mjesto 25m prsno, 20.50


VORI Nika 2013

3. mjesto 25m leđno, 18.80


ŠIPEK GLAVAČ Vita 2013

3. mjesto 25m prsno, 20.86


VRGOČ Petar 2014

3. mjesto 25m prsno, 23.49


8x25m SLOBODNO MIXED (4M/4Ž)

3. mjesto DUBRAVA 1, 2:23.82

ARHANIĆ Ema
VRGOČ Petar
EKO Joachim Ohandza
ÄŒUKELJ Lucija
BEÅ EN Emanuel
Å UGAR Katija
RZAUNEK Borna
ISAKOVIĆ Meri


Najuspješniji su u svakoj disciplini na svečanosti proglašenja pobjednika primili medalju, dok su prema apsolutnom poretku za najuspješnija tri natjecatelja u kategoriji plivači primili pehare organizatora.



Rezultati natjecanja u cjelosti su dostupni u rubrici REZULTATI u formi izvješća, dok više o Mitingu te druženju na Sv. Patriku možete saznati na stranicama organizatora na: www.swimzg.hr


Djelić atmosfere sa proglašenja pobjednika pogledajte na službenoj Fb stranici kluba na:

https://hr-hr.facebook.com/dubravaswimming/


















Site by Ivica Sindicic